[Quest for The Cures - FINAL CHAPTER] Nová 9-ti denní dokumentární série od autorů legendárního The Truth About Cancer® je zde!

17.04.2021

Tvůrci legendární docuserie The Truth About Cancer® přichází se světovou premiérou nové 9-denní dokumentární série o rakovině! Online již 21.4.2021.

150 lékařů, vědců a přeživších rakovinu (Cancer Survivors) z 25 zemí se spojí a společně ukončí boj s rakovinou.

Málokdy doporučuji na stránkách Moje cesta® externí dokumentární serie. V tomto případě, jako jeden z těch "přeživších" udělám rád výjimku.

Ty i Charlene Bollinger jsou mi velmi sympatičtí a se zaujetím sleduji jejich aktivity na poli "boje s rakovinou".

Se zájmem jsem si přečetl i jejich knihu "Pravda o rakovině" a shlédl jejich minulé docuserie, které viděly milióny diváků.

Velmi s nimi v mnoha věcech souzním a proto:

Bych Vás chtěl všechny pozvat na premiéru dokumentární série - Quest for The Cures [FINAL CHAPTER].


Charlene a Ty Bollinger jsou zakladateli iniciativy The Truth About Cancer®.

Poté, co ztratili několik členů rodiny kvůli rakovině (včetně matky a otce Tye), odmítli přijmout představu, že chemoterapie, ozařování a chirurgie jsou nejúčinnější dostupnou léčbou pacientů s rakovinou.

Začali pátrat, aby se dozvěděli vše o alternativní léčbě rakoviny a lékařském průmyslu.

To co odhalili, bylo šokující.

Existuje dostatek důkazů na podporu tvrzení, že "válka proti rakovině" je do značné míry "jenom hra" a že "se o ni starají" nadnárodní farmaceutické společnosti. 

Quest For The Cures [Final Quest] je jejich nejnovější snahou odhalit pravdu a ušetřit miliony otců, matek, synů a dcer tak, aby už nikdy nemuseli snášet těžkou ztrátu milovaného, který (zbytečně) podlehl rakovině.  

Sám jsem si spontánní uzdravení z rakoviny zažil.

Prošel jsem si všemi možnými klasickými lékařskými "terapiemi", vč. operace, spousty PET, CT vyšetření i chemoterapie.

K ničemu to nevedlo a taky proto se na názor klasické medicíny ohledně tzv. léčení (spíše neléčení) rakoviny dívám s velkým odstupem.

Na rakovinu se nemusí umírat.

A pokud chcete "o této hře s námi všemi" vědět více určitě shlédněte úvodní video a zaregistrujte k bezplatnému odběru celé 9-ti denní docuserie Quest for The Cures [FINAL CHAPTER] zde!

Slibuji Vám strhující zážitek a informace, které se z mainstream medií a od Vašeho ošetřujícího lékaře určitě nedozvíte.

Vše online již 21.4.2021!

Přeji nikým a ničím nerušený zážitek.

Pavel | Holistic Cancer Survivor