Dlouho jsem přemýšlel o tom, že to co se mi událo v posledních několika letech dám někam, kde by si to mohl každý o své vůli a hlavně v klidu přečíst.

Jmenuji se Pavel Vojtek.

Je mi 53 let., mám 33 let stejně skvělou manželku a dvě zdravé a bystré děti.

Uzdravil jsem se z navrátivší se rakoviny v její terminální fázi. Bez léků a lékařů.

A i když nejsem lékař, léčitel, guru a ani žádný profesionální bloger.

Neživím se tím a předpokládám, že se ani živit nebudu. 

Bytostně cítím, že bych Vám chtěl sdělit některé své zážitky a vhledy z mé cesty, která vedla ke kompletnímu uzdravení z rakoviny.

I proto, bych Vás na začátek poprosil, aby jste mi odpustili v mých příspěvcích na Blogu a epizodách mého podcastu Moje cesta® nějaký ten přebrept a možná i nějakou nespisovnou češtinu.

Vyrůstal jsem v dobách komunizmu, kdy jsem nemohl studovat to co jsem chtěl.

 A když už to jinak nešlo, táta s mámou mne dali studovat na Slovensko, kde jsem slovenskou maturitou ukončil středoškolské vzdělání :-)

Pak už můj příběh pokračoval v Česku.

Vysoká škola ve Zlíně, první podnikání, první lásky a osudové setkání před 33ti lety s ženou mého srdce, mojí spřízněnou Duší a stále mojí skvělou manželkou.

Život šel dál a přes všechny životní peripetie o kterých se dočtete v Mojí cestě jsem tady, silný, zdravý a spokojený člověk.

Žijící v harmonickém manželství, s manželkou a dvěma skvělými dětmi, mými nejlepšími učiteli.

Stojím zde vzpřímený, obklopený tím čemu bychom mohli říct harmonický, vše objímající, spravedlivý a vše přející Vesmír.

Dostal jsem dar od Boha, kterým je můj nový život, který přijímám s pokorou a jsem za něj neuvěřitelně vděčný.

A tak pomáhám lidem na jejich složitých životních křižovatkách.

Předávám jim to, co jsem se za tu celou dobu od mé diagnózy rakovina (2016), do mého Spontánního uzdravení z této tzv. nevyléčitelné nemoci naučil.

Založil jsem web Moje cestae-Learning platformu a online školu Moje cesta® a spustil Podcast Moje cesta® a svobodnou video platformu MOJECESTA.TV, aby se tyto informace dostali bez jakékoliv cenzury široké veřejnosti.

 Mým hlavním cílem je Vás inspirovat na Vaší cestě za uzdravením z rakoviny, popř. jakékoliv tzv. nevyléčitelné nemoci. Inspirovat Vás k poznání, které jsem získal v procesu mého uzdravení z rakoviny i Já.

A to je to nejpodstatnější sdělení, že na rakovinu se nemusí umírat.

Přeji Vám příjemné počtení a děkuji předem za jakékoliv Vaše reakce!

Těším se na setkání s Vámi!

Pavel Vojtek | Holistic Cancer Survivor


Něco málo o mně v krátké prezentaci a videu 


A tento mimotělní zážitek vše rozhodl 

Poznání, uvědomění, pokora a vděčnost. To jsou hlavní kameny cesty k spontánnímu uzdravení našeho těla i Duše, které je tu pro nás pro všechny. Už od nepaměti.

Mise Moje cesta®

Mise Mojí cesty® je pomáhat lidem na jejich životních křižovatkách. Na křižovatkách, kde proti nim stojí zdánlivě neporazitelný soupeř - rakovina nebo jiné tzv. nevyléčitelné nemoci. Pomoci jim najít v sobě sílu sebeuzdravení (spontánní uzdravení). Provést je údolím smrti, být jim Průvodcem a navést je na cestu , kde na konci této cesty není nic jiného než uvědomění si příčin a uzdravení z těchto tzv. nevyléčitelných nemocí.

Pavel Vojtek a Moje cesta®

Na rakovinu se nemusí umírat. Je potřeba jenom pochopit její hlavní sdělení.