Co říkají o Mojí cestě

Co lidi říkají o Mojí cestě aneb některé z referencí

Lenka 

Učitelka

"Dobré odpoledne, moc a moc děkuji za rychlou odpověď. Na videu jste si mě plně získal. Koukala jsem na Vás jako na zjevení. Každý den se modlím, abych našla cestu a najednou jste tady. Ještě jednou děkuji." 

Tomáš

Manažer korporace

"Poznal jsem Pavla, který mně hned několik minut po našem setkání nastavil zrcadlo, které v té chvíli na mě bylo přísné, ale spolu s Pavlovým příběhem mi dalo víru a sílu vše otočit správným směrem. Najet na očistu v podobě stravy nebyl problém a šlo to hned. Hned také bylo možné pozorovat pozitivní změny v energii, která tělo opět postupně naplňovala."  

Anička 

Umělec

„Drahý Pavle, jsem tak vděčná, že jsem Vás potkala na své cestě životem. Vaše stránky jsou naplněné radostí, nadějí a touhou rozzářit temnoty. Doufám, že se Váš záměr pomáhat, uskuteční v plném rozsahu. Díky moc!"

Iva

Manažer 

„Dobrý den, musím se s Vámi podělit o pozitivní zprávu. Po dvou letech se vyšetření na CT nezhoršilo od posledního vyšetření. Děkuji moc!"

Alena 

Básnířka

„Děkuji Pavle, mohu-li říci, cítím obrovskou lásku a vděčnost za to co děláš a jak lidem a bytostem pomáháš.

Hanka

Asistentka ředitele

Pavle, děkuji. Mám pročtený celý Váš inspirativní web. Budu pomalu pokračovat dál a těšit se co přijde. Díky za podporu a konzultaci. A příště na viděnou!!