Program 365 dnů

Začněte se uzdravovat z rakoviny v Programu 365

Program 365 dnů jsem připravil pro všechny z Vás, kterým byla sdělena diagnóza rakovina nebo jste v nějaké fázi tzv. remise. Tento program je pro Ty z Vás, kteří chtějí být se mnou v osobních kontaktu a čerpat napřímo moji energii uzdravení z nemoci mylně mnohými považované za nevyléčitelnou. 

Pavel Vojtek

Holistic Cancer Survivor a autor Programu 365 dnů

Co získáte účastí v Programu 365 dnů

Kromě aktivní komunikace a energie autora Programu 365 získáte každý měsíc další zajímavé benefity a výhody. 


každý měsíc 2 hodiny osobní konzultace  

Po dobu Vaší účasti v Programu 365 dnů získáte měsíčně 120 min telefonní nebo online příp. osobní konzultace s autorem programu, v rytmu na jakém se společně domluvíme. 

Privátní online chat

V případě nutnosti se např. zeptat na nějakou věc, bez potřeby telefonní komunikace oceníte osobní chat s autorem Programu 365. Doporučuji aplikaci Telegram popř. Signal.

Online kurz MOJE MOJE CESTA KE ZDRAVÍ®

Po dobu členství v programu 365 získáte neomezení přístup k online kurzu MOJE CESTA KE ZDRAVÍ®, vč. 6+ hodin videí, audií, transcriptů a několika desítek edukativních e-Brožur.

Členství ve video platformě MOJECESTA.TV

Po dobu Vaší účasti v programu budete mít přístup k zamčenému obsahu nové video platformy MOJECESTA.TV (uvedení na trh 11/2021). Oceníte např. speciální videa pouze pro členy Programu 365. 

Desítky edukativních e-Brožur Moje cesta®

Součástí členství v programu jsou desítky edukativních e-Brožur z kolekce Moje cesta®, které jsou součástí videí na MOJECESTA.TV a sekce pro registrované členy webu Moje cesta®.

Volitelné ukončení programu kdykoliv

Pokud zjistíte, že Vaše účast v programu 365 již není potřeba, můžete kdykoliv dobrovolně z Programu 365 vystoupit. Stačí jednoduše přestat platit měsíční příspěvek. 


Říkají o nás...

Dobré odpoledne, moc a moc děkuji za rychlou odpověď. Na videu jste si mě plně získal. Koukala jsem na Vás jako na zjevení. Každý den se modlím, abych našla cestu a najednou jste tady. Ještě jednou děkuji. 

Lenka

učitelka

Poznal jsem Pavla, který mně hned několik minut po našem setkání nastavil zrcadlo, které v té chvíli na mě bylo přísné, ale spolu s Pavlovým příběhem mi dalo víru a sílu vše otočit správným směrem. Najet na očistu v podobě stravy nebyl problém a šlo to hned. Hned také bylo možné pozorovat pozitivní změny v energii, která tělo opět postupně naplňovala. 

Tomáš

manažer korporace

Drahý Pavle, jsem tak vděčná, že jsem Vás potkala na své cestě životem. Vaše stránky jsou naplněné radostí, nadějí a touhou rozzářit temnoty. Doufám, že se Váš záměr pomáhat, uskuteční v plném rozsahu. Díky moc! 

Anička

umělkyně

Často kladené otázky

Kolik je měsíční poplatek v Programu 365 dnů?

Měsíční poplatek za členství v Programu 365 je v současné době cenově zvýhodněný a je 4.990,-Kč/měsíčně.

Celkové měsíční benefity jsou:

 • 2 hodiny konzultací = 4.000,-Kč

 • měsíční členství ve video platformě MOJECESTA.TV = 99,-Kč

 • Online kurz MOJE CESTA KE ZDRAVÍ® = 2.990,-Kč

 • privátní chat s ambasadorem programu 365

 • webinář o uzdravení z rakoviny, vč. 90 stranové prezentace = 1.490,-Kč

 • desítky edukativních e-Brožur Moje cesta®

 • a nakonec to nejdůležitější a tím je Vaše cesta za uzdravením z rakoviny!

Jaké jsou hlavní součásti a benefity pro členy programu 365?

Členstvím v Programu 365 dnů získáte jako hlavní benefit dvě hodiny 1:1 konzultací a soukromý chat s ambasadorem programu Pavlem Vojtkem.

Rovněž získáte volný vstup do 8-denního online kurzu MOJE CESTA KE ZDRAVÍ®, volný vstup do zamčené části MOJECESTA.TV a desítky edukativních e-Brožur Moje cesta®. 

To vše každý měsíc po dobu Vašeho členství v Programu 365.

Je v rámci Programu 365 doopravdy první konzultace zdarma?

Ano.

První cca 60 min. konzultace v programu 365 je vždy v rámci zkušebního 3-denního období zdarma. Termín konzultace záleží na dohodě s ambasadorem a tvůrcem Programu 365.

Objednejte se na první konzultaci zde.

Je v ceně Programu 365 kompletní online kurz MOJE CESTA KE ZDRAVÍ®?

Ano, samozřejmě.

Součástí členství a měsíčního poplatku Programu je kompletní online kurz MOJE CESTA KE ZDRAVÍ® v ceně 2.990,-Kč.

Stačí se jenom zaregistrovat a přihlásit do online školy Moje cesta®.

Během 24 hodin Vám bude přihrán Váš přístup zdarma k Vašemu školnímu účtu. 

Můžete jej volně používat po dobu Vaší účasti v Programu 365.

Mohu si objednat v daném měsíci více konzultací v rámci Programu 365?

Samozřejmě.

Vše zaleží na dohodě s ambasadorem a tvůrcem Programu 365.

Standartní V.I.P. sazba je 2.000,-Kč/hodinu.

Přihlásit se můžete zde.

Jakým způsobem mohu hradit moje členství v Programu 365?

Velmi jednoduše.

Stačí kliknout na jeden z registračních tlačítek (banerů) na webu Programu 365, zadat svoje jméno a příjmení, email a standartně uhradit online platbou pomocí Vaší platební karty. 

Nebo uhradit poplatek za členství v Programu 365 v eshopu Moje cesta® zde

Jakým způsobem mohu zrušit moje členství v Programu 365?

Pokud zjistíte, že Vaše cesta uzdravení v Programu 365 je u konce, můžete Vaše členství kdykoliv zrušit.

Stačí jenom zrušit Vaši platbu měsíčního poplatku v sekci Fakturace na webu Programu 365 a přestat platit měsíční poplatek 4.990,-Kč. Tím jednoduše vystoupíte z programu a vydáte se na svoji cestu uzdravení těla i Duše.

Poznámka:

Prosím akceptujte, že nevracíme částečně nevyužité období členství v programu 365.

Mohu se po přerušení programu 365 do něj zase vrátit?

Ano, vše záleží na dohodě s ambasadorem a tvůrcem Programu 365.

Začněte se s námi uzdravovat v Programu 365

Jednoduché a flexibilní

Každé členství a to jak ve video platformě MOJECESTA.TV, tak i Programu 365 Vám poskytuje absolutní volnost vstupu i jeho ukončení.  

Vždy začíná 30-denním zkušebním obdobím zdarma! 

 Každý z nás by měl mít přístup k informacím o možnostech uzdravení z rakoviny a jiných tzv. nevyléčitelných nemocí. Přihlaste se do programu 365 a nalaďte se na vlny uzdravení z rakoviny, nemoci mnohými z nás mylně považované za nevyléčitelnou. Rakovina není rozsudkem smrti. To, ale i další věci pochopíte právě v Programu 365 dnů. Začněte se uzdravovat teď hned!

Užijte si členství v Programu 365!

Pavel Vojtek

Autor a ambasador Programu 365 dnů



Program 365-dnů | Moje cesta k sebeuzdravení z rakoviny (1.měsíc)

Program 365-dnů jsem vytvořil pro zdraví hledající (nemocní z pohledu alopatické medicíny) s diagnózou RAKOVINA, kteří chtějí být se mnou v intenzivním kontaktu v průběhu procesu uzdravení z této (ne)moci. Jeho cílem je poskytnout zdraví hledajícímu potřebnou podporu ve formě konzultací a společné komunikace v případech, kdy to bude potřeba. Je to 365-dnů trvající společná cesta k sebeuzdravení těla i Duše. Cesta plná odhodlání, pokory, víry a vytvalosti. A implementace všech potřebných kroků, které jsou součástí (nejenom) Protokolu Moje cesta ® . Program 365-dnů obsahuje každý měsíc: -   2 hodiny osobní, telefonní nebo online konzultace   - online chat přes jednu s vybraných platforem (preferuji Telegram nebo Signal) - aktuální zprávy z Moje cesta kanálu na app telegram - zdarma vstup do  online kurzu Moje cesta ke zdraví® - verze START (6+ hodin videí, audií, desítky edukativních e-Brožur, atd.)  - zdarma vstup a předplatné do video platformy MOJECESTA.TV - zdarma webinář o uzdravení z rakoviny vč. 90. stranové prezentace na MOJECESTA.TV Cena : 4.990,-Kč/měsíčně Trvání: 365 dnů (volitelně 12.měsíců) Pro více informací o Programu 365 dnů  se zaregistrujte do sekce pro registrované členy Moje cesta® zde ! Těším se na společné chvíle s Vámi! Pavel Vojtek | Holistic Cancer Survivor |  zakladatel edukativního webu a  online školy Moje cesta® Poznámka: Z programu 365 dnů může zdraví a cestu hledající kdykoliv jednoduše vystoupit. Stačí přestat platit měsíční částku uvedenou výše :-) 

4 990,00 Kč

Program 365-dnů | Moje cesta k sebeuzdravení z rakoviny (2.měsíce)

Program 365-dnů jsem vytvořil pro zdraví hledající (nemocní z pohledu alopatické medicíny) s diagnózou RAKOVINA, kteří chtějí být se mnou v intenzivním kontaktu v průběhu procesu uzdravení z této (ne)moci. Jeho cílem je poskytnout zdraví hledajícímu potřebnou podporu ve formě konzultací a společné komunikace v případech, kdy to bude potřeba. Je to 365-dnů trvající společná cesta k sebeuzdravení těla i Duše. Cesta plná odhodlání, pokory, víry a vytvalosti. A implementace všech potřebných kroků, které jsou součástí (nejenom) Protokolu Moje cesta ® . Program 365-dnů obsahuje každý měsíc: -   2 hodiny osobní, telefonní nebo online konzultace   - online chat přes jednu s vybraných platforem (preferuji Telegram nebo Signal) - aktuální zprávy z Moje cesta kanálu na app telegram - zdarma vstup do  online kurzu Moje cesta ke zdraví® - verze START (6+ hodin videí, audií, desítky edukativních e-Brožur, atd.)  - zdarma vstup a předplatné do video platformy MOJECESTA.TV - zdarma webinář o uzdravení z rakoviny vč. 90. stranové prezentace na MOJECESTA.TV Cena : 7.990,-Kč/měsíčně Trvání: 365 dnů (volitelně 12.měsíců) Pro více informací o Programu 365 dnů  se zaregistrujte do sekce pro registrované členy Moje cesta® zde ! Těším se na společné chvíle s Vámi! Pavel Vojtek | Holistic Cancer Survivor |  zakladatel edukativního webu a  online školy Moje cesta® Poznámka: Z programu 365 dnů může zdraví a cestu hledající kdykoliv jednoduše vystoupit. Stačí přestat platit měsíční částku uvedenou výše :-) 

7 990,00 Kč

Program 365-dnů | Moje cesta k sebeuzdravení z rakoviny (3.měsíce)

Program 365-dnů jsem vytvořil pro zdraví hledající (nemocní z pohledu alopatické medicíny) s diagnózou RAKOVINA, kteří chtějí být se mnou v intenzivním kontaktu v průběhu procesu uzdravení z této (ne)moci. Jeho cílem je poskytnout zdraví hledajícímu potřebnou podporu ve formě konzultací a společné komunikace v případech, kdy to bude potřeba. Je to 365-dnů trvající společná cesta k sebeuzdravení těla i Duše. Cesta plná odhodlání, pokory, víry a vytvalosti. A implementace všech potřebných kroků, které jsou součástí (nejenom) Protokolu Moje cesta ® . Program 365-dnů obsahuje každý měsíc: -   2 hodiny osobní, telefonní nebo online konzultace   - online chat přes jednu s vybraných platforem (preferuji Telegram nebo Signal) - aktuální zprávy z Moje cesta kanálu na app telegram - zdarma vstup do  online kurzu Moje cesta ke zdraví® - verze START (6+ hodin videí, audií, desítky edukativních e-Brožur, atd.)  - zdarma vstup a předplatné do video platformy MOJECESTA.TV - zdarma webinář o uzdravení z rakoviny vč. 90. stranové prezentace na MOJECESTA.TV Cena : 9.990,-Kč/měsíčně Trvání: 365 dnů (volitelně 12.měsíců) Pro více informací o Programu 365 dnů  se zaregistrujte do sekce pro registrované členy Moje cesta® zde ! Těším se na společné chvíle s Vámi! Pavel Vojtek | Holistic Cancer Survivor |  zakladatel edukativního webu a  online školy Moje cesta® Poznámka: Z programu 365 dnů může zdraví a cestu hledající kdykoliv jednoduše vystoupit. Stačí přestat platit měsíční částku uvedenou výše :-) 

9 990,00 Kč

Osobnostní poradenství Moje cesta®

Intenzivní konzultace v rámci programu Moje cesta ke zdraví®. Vše na základě autentického příběhu autora online kurzu , který se uzdravil z navrátivší se rakoviny v její terminální fázi.  Obsahuje : 60 min. online konzultace vstup zdarma do online kurzu MOJE CESTA KE ZDRAVÍ® ( 6+ hodin videí a audií, edukativní e-brožury, atd.) návrh dalšího postupu v rámci Protokolu Moje cesta® Cílem vstupní konzultace je seznámit se se situací zdraví hledajícího a navést jej (v případě jeho zájmu) na cestu sebeuzdravení těla i Duše. Pavel Vojtek | Moje cesta®

2 000,00 Kč 2 500,00 Kč

Couching program Protokol Moje cesta® (pro managery)

3-měsíční couching program Protokol Moje cesta® je o implementaci Protokolu Moje cesta® do našeho každodenního života. Tento 3-měsíční intenzivní program Vám umožní prostřednictvím Protokolu Moje cesta® nastavit a zahájit ve Vašem těle proces sebeuzdravení Vašeho těla z jakýchkoliv nemocí. A to i těch tzv. nevyléčitelných, za jakou je pořád mylně považována např. rakovina. Vše na základě autentického příběhu autora online kurzu, který se uzdravil z navrátivší se rakoviny v její terminální fázi. Vše začleněno do 3 -měsíčního programu , vč. 8 bonusů . Součástí Couching programu Protokol Moje cesta® je: 5 hodin osobní konzultace přímo s ambasadorem programu po dobu celého kurzu vedení a konzultace v průběhu celého 3-měsíčního programu 2 eKnihy - "MOJE CESTA - Rakovinou život nekončí, ale právě začíná" a "OČISTA - Jak v té hlavě , tak v té stravě" instruktážní videa instruktážní audia (ve formátu MP3) spousta edukativních eBrožur (ve formě iPDF aktivní online chat přes aplikaci Telegram pravidelné osobní popř. online schůzky  Více informací o couching Protokolu Moje cesta® zde! Přihlášení do couching Protokolu Moje cesta® zde! Registrace do online školy Moje cesta® zde! Těším se na setkání s Vámi! Pavel | Ambasador Protokolu Moje cesta®

8 990,00 Kč

Intenzivní 1-denní 1/1 terapie | Uzdravení z rakoviny

Představuji Vám moji All-in-one 1-denní intenzivní 1/1 terapii zaměřenou na Vaše uzdravení z rakoviny. All-in-ine znamená , že jsem do ní vtěsnal všechno mé poznání z mojí cesty uzdravení z rakoviny, na cestě Průvodce uzdravení hledajících k uzdravení z rakoviny. Formát 1/1 znamená , že budeme mít vyhrazený celý den jenom pro sebe (Já a Vy), kdy na příjemném místě probereme vše co byste se měli dozvědět na cestě uzdravení z rakoviny. Jaký bude plán 1/1 terapie? - společná snídaně osobnostní terapie - 1.blok (cca 2.hod.)   - společný oběd  - osobnostní terapie - 2.blok (cca 2.hod.)  - Coffee break, relax  - osobnostní terapie - 3.blok (cca 2.hod.)  - společná večeře  - společné zhodnocení  Co je cílem terapie? - co je to vlastně diagnóza rakovina?  - pochopení základních příčin vzniku rakoviny  - analýza příčin Vaší diagnózy rakovina  - 5 klíčových otázek pro pacienta s diagnózou rakovina  - 5 základních bodů k uzdravení z rakoviny  - Implementace Protokolu moje cesta  - koho budete na cestě uzdravení potřebovat  - nastavení procesů očisty těla a prostředí  - nastavení procesů očisty mysli a Duše  - každodenní rituály na cestě uzdravení  Jak bude vše probíhat? Ráno začneme na místě společnou snídani.  Po snídani bude následovat první část osobnostní terapie. po skončení si dáme společně oběd, kde si probereme všechny otázky týkající se první části.  Po obědě bude druhý blok naší terapie, následovaný krátkým odpočinkem s coffee/tea přestávkou.  Po přestávce spolu absolvujeme třetí blok terapie a po něm společnou večeři se zodpovězením všech otázek ze všech tří bloků.  Po večeři bude celkové zhodnocení, krátky relax a coffe/tea break.  Následně se rozjedeme domů.  Kolik to bude stát? cena 1-denní osobnostní 1/1 terapie: 14.900,-Kč  Co je součástí terapie? - 7+ hodin společné terapie  - edukativní materiály moje cesta  - pronájem prostor, projektoru a plátna snídaně  - oběd, večeře a lehké svačinky  - káva, čaj a pramenitá voda  Autor: Pavel Vojtek Termín: Q1 2024

14 990,00 Kč

Online kurz MOJE CESTA KE ZDRAVÍ® - verze START

7-denní online kurz MOJE CESTA KE ZDRAVÍ® (verze START) je unikátním online prostředím, které Vám umožní prostřednictvím Protokolu Moje cesta® nastavit a zahájit ve Vašem těle proces sebeuzdravení Vašeho těla z jakýchkoliv nemocí. A to i těch tzv. nevyléčitelných, za jakou je pořád mylně považována např. rakovina. Vše na základě autentického příběhu autora online kurzu , který se uzdravil z navrátivší se rakoviny v její terminální fázi. Vše začleněno do 7 -denního kurzu, jeho 7 - sekcí a 43 lekcí. A k tomu  10 bonusových lekcí. [Den 0] Přivítání do online kurzu [Den 1] Představení, hlavní cíle a části online kurzu [Den 2] Očista - Detox těla [Den 3] Očista - Detox Duše [Den 4] Pravidelný pohyb [Den 5] Kvalitní spánek [Den 6] A teď vše dát do každodenního života! [Den 7] Bonusová sekce a ještě něco navíc [Shrnutí] Shrnutí, poděkování a závěr online kurzu MOJE CESTA KE ZDRAVÍ® Součástí online kurzu MOJE CESTA KE ZDRAVÍ® jsou: úvodní konzultace (60 min)  osobní konzultace přímo s autorem kurzu vedení autorem online kurzu v průběhu celého 7-denního kurzu možnost konzultace v průběhu 90 denního očistného procesu - Couching programu Protokol Moje cesta®  2 eKnihy - "MOJE CESTA - Rakovinou život nekončí, ale právě začíná" a "OČISTA - Jak v té hlavě , tak v té stravě" více než 6 hodin instruktážních videí autora kurzu více než 8 hodin instruktážních audií (ve formátu MP3) 8 transcriptů (přepisy videí) , vč. eBrožur k těchto instruktážním videím 6 eBrožur - Průvodce online kurzem ke každé ze 6+1 sekci desítky edukativních eBrožur (ve formě iPDF) spousta vtipných kvízů s vyhodnocením úspěšnosti Více informací o online kurzu MOJE CESTA KE ZDRAVÍ® zde! Přihlášení do online kurzu MOJE CESTA KE ZDRAVÍ® zde! Registrace do online školy Moje cesta® zde! Těším se na setkání s Vámi! Pavel | Autor online kurzu MOJE CESTA KE ZDRAVÍ®

2 415,00 Kč 6 900,00 Kč

Webinář o zdraví a uzdravení z rakoviny pomocí Protokolu Moje cesta® (záznam živého vysílání)

Klíčový webinář (135 min.) ze série webinářů Moje cesta® z aměřený na uzdravení z rakoviny a jiných tzv. nevyléčitelných nemocí. Vše prostřednictvím Protokolu Moje cesta® , který jsem připravil pro všechny z diagnózou rakovina na základě mého příběhu Spontánního uzdravení z navrátivší se rakoviny v její terminální fázi. Nasajte energii 90 stánkové cca 100 min. prezentace (podívejte se na pár print screenů v příloze)  ,  ve které jsou obsaženy všechny základní návody na cestu uzdravení z rakoviny. Tato verze je plnohodnotnou verzí webináře s mým komentářem v průběhu celého webináře a na konci s krátkou sekcí Q&A (otázky a odpovědi), pomocí live chatu. Děkuji a těším se na setkání s Vámi! Přeji hodně zdraví na těle a na Duši. Pavel Vojtek Holistic Cancer Survivor a autor webináře BONUS! Součástí této verze webináře jsou následující BONUSY: webinář ve formě PDF - verze pro ty z Vás, kterým tento prohlížeč a verze webináře vyhovuje lépe. e-Brožura "Očista těla a Duše" , která je základním materiálem k nastartování očisty- Detoxu těla e-Brožura "Doporučené potraviny pro očistu těla" - seznam doporučených potravin pro Očistu těla 2 další neuvěřitelné nabídky pro účastníky webináře pro vaši cestu k uzdravení z RAKOVINY

995,00 Kč 1 990,00 Kč

Balíček - Návrat ke zdraví (sada 3x e-brožur dle Protokolu Moje cesta)

Sada tří e-brožur z balíčku - NÁVRAT KE ZDRAVÍ. 1) e-Brožura - Očista těla a Duše : popisuje na 29 stranách cestu člověka, který se uzdravil z navrátivší se rakoviny v její terminální fázi. Bez léků a bez lékařů. Cestu Spontánního uzdravení z rakoviny. Je rozdělena do 4 částí (Úvod, Očista - Detox těla, Očista - Detox duše a Krátké shrnutí. Popisuje poutavým způsobem jeho Cestu a nastiňuje návrhy jak se uzdravit z nevyléčitelné nemoci - rakoviny, pomocí očisty těla a Duše. Včetně skladby denního jídelníčku a anti-stresových cvičení. Počet stran: 29 Forma : eBook (iPDF)  Autor: Pavel Vojtek 2) e-Brožura - Doporučené potraviny pro DETOX těla (dle Protokolu Moje cesta®). Doporučené potraviny v procesu Očisty- Detoxu těla, které jsem jedl v procesu spontánního uzdravení z rakoviny. Obsahuje základní doporučené potraviny, které by měli tvořit většinu jídelníčku v procesu očisty těla i Duše. Forma: eBrožura (iPDF) Autor: Pavel Vojtek a kolektiv Počet stran: 5 Poznámka: Tyto potraviny jsou pouze mým doporučením na základě Protokolu Moje cesta®. Více v Prohlášení autora (Disclaimer) Upozornění: Před zahájením Očisty těla - DETOXu se VŽDY poraďte s Vašim výživovým poradcem! 3) e-Brožura - Vzorový týdenní jídelníček dle Protokolu Moje cesta®. Vzorový jídelníček na 7 dní v procesu Očisty- Detoxu těla, jak jsem jej držel v procesu spontánního uzdravení z rakoviny. Obsahuje základní doporučení jak by měl vypadat jídelníček v procesu očisty těla i Duše. Poznámka: Tento vzorový jídelníček je pouze mým doporučením na základě Protokolu Moje cesta®. Více v Prohlášení autora (Disclaimer)

149,00 Kč 398,00 Kč

[e-Brožura] Očista těla a Duše (základní pravidla pro nastavení sebeuzdravení těla i Duše)

eBrožura "Očista těla a Duše" popisuje na 29 stranách cestu člověka, který se uzdravil z navrátivší se rakoviny v její terminální fázi. Bez léků a bez lékařů. Cestu Spontánního uzdravení z rakoviny.  Je rozdělena do 4 částí (Úvod, Očista - Detox těla, Očista - Detox duše a Krátké shrnutí. Popisuje poutavým způsobem jeho Cestu a nastiňuje návrhy jak se uzdravit z nevyléčitelné nemoci - rakoviny, pomocí očisty těla a Duše. Včetně skladby denního jídelníčku a anti-stresových cvičení. Počet stran:  29 Forma : eBook (iPDF) Autor: Pavel Vojtek

99,00 Kč 198,00 Kč

Týdenní jídelníček dle Protokolu Moje cesta®

Vzorový týdenní jídelníček dle Protokolu Moje cesta®. Vzorový jídelníček na 7 dní v procesu Očisty- Detoxu těla, jak jsem jej držel v procesu spontánního uzdravení z rakoviny. Obsahuje základní doporučení jak by měl vypadat jídelníček v procesu očisty těla i Duše. Poznámka: Tento vzorový jídelníček je pouze mým doporučením na základě Protokolu Moje cesta®. Více v Prohlášení autora (Disclaimer)

49,00 Kč 99,00 Kč

Doporučené potraviny v procesu Očisty - Detoxu těla (dle Protokolu Moje cesta®)

Doporučené potraviny pro DETOX těla (dle Protokolu Moje cesta®). Doporučené potraviny v procesu Očisty- Detoxu těla, které jsem jedl v procesu spontánního uzdravení z rakoviny. Obsahuje základní doporučené potraviny, které by měli tvořit většinu jídelníčku v procesu očisty těla i Duše. Forma: eBrožura (iPDF) Autor: Pavel Vojtek a kolektiv Počet stran: 5 Poznámka: Tyto potraviny jsou pouze mým doporučením na základě Protokolu Moje cesta®. Více v Prohlášení autora (Disclaimer) Upozornění: Před zahájením Očisty těla - DETOXu se VŽDY poraďte s Vašim výživovým poradcem!

49,00 Kč 99,00 Kč

e-Brožura - Diagnóza rakovina

e-brožura Diagnóza rakovina za se zamyšlí strašidelnou diagnózou rakovina, jejími příčinami a nesprávnou interpretací této nemoci bílou alopatickou medicínou. Zamýšlí se rovněž nad "rakovinovou štvanicí" na Jardu Duška, která nastala po položení závažné otázky, jestli je umírání na rakovinu vědomou volbou. e-brožura Diagnóza rakovina byla napsána pro hledající odpovědi jako souhrn 3 článků autora na téma rakovina , v návaznosti na rothovor Jardy Duška na jedné nejmenované platformě. Počet stran: 34 Autor: Pavek Vojtek Cena 99,-Kč Více infornací o této e-brožuře na webu Mojecesta.org zde!

1,00 Kč 99,00 Kč

[Nová e-Brožura] 5-let CANCER FREE aneb jak mně vděčnost, vytrvalost, moje rodina a víra zachránily život!

Krátká zpověď a vhledy Holistic Cancer Survivora o jeho Spontánním uzdravení z navrátivší se rakoviny v její terminální fázi. Krátká e-Brožura je plná doporučení co udělat proto, aby se člověk s diagnózou rakovina uzdravil anebo aby se jí nejlépe úplně vyhnul. Forma: e-Brožura (iPDF) Autor : Pavel Vojtek Stran : 12

1,00 Kč 100,00 Kč

[e-Brožura] Jak si udržet pevné zdraví vč. Anti-Covid19 opatření pro každého z Vás!

Krátká 11 stranová eBrožura - Jak si udržet pevné zdraví, čerpá z životní zkušenosti autora ze spontánního uzdravení z rakoviny.  Obsahuje 15 jednoduchých, ale velmi důležitých Anti-Covid19 opatření, kterých dodržováním si navodíte stav klidu, pohody a harmonie. A tak se ochráníte před jakýmikoliv nemocemi Vašeho těla i Duše.  A to i tzv. nemocí Covid19. Počet stran:  11 Forma : eBook (iPDF) Autor: Pavel Vojtek

1,00 Kč 100,00 Kč

[e-Kniha] MOJE CESTA aneb Rakovinou život nekončí, ale právě začíná

Tato první eKniha autora je souborem 13 článků z jeho Blogu na webu Moje cesta, který začal psát o prázdninách roku 2019 na dovolené v USA. Tato brožura na svých 119 stranách popisuje období přesně 12 měsíců jeho života, jeho osobní pocity v období po uzdravení se z rakoviny svými silami, bez léků a bez lékařů. Popisuje mimo jiné fenomén jeho spontánního uzdravení z rakoviny (Spontánní remise). Jsou v ní velmi intimně popsány reakce autora na nejenom jeho osobní životní situace, ale i třaskavá celospolečenská témata jako např. Koronavirus, Covid 19 atd.  Pokud jste připravení na jeho nestandartní názor, vybočující z řady paradigmatem naší doby a mainstream medii načrtnutou a dokola omílanou pravdou, je tato publikace právě pro Vás. Pokud hledáte svoji cestu za znovu nalezením svého zdraví ještě lépe.  Stran : 119 Forma: eBook (iPDF) Autor: Pavel Vojtek

1,00 Kč 290,00 Kč

  Máte nějaké další otázky k Programu 365?

  Ozvěte se mi!

  Vyplňte prosím všechny potřebné údaje. Ozvu se Vám zpět co nejdříve, jak jen to bude možné. Děkuji.


  Nebo mi namluvte Vaši zprávu zde!

  K namluvení Vaší 90 sec. zprávy se dostanete stisknutím tlačítka níže. Stačí mi namluvit zprávu, zprávu si poslechnout a stisknutím oranžového tlačítka odeslat.


  Rakovina není rozsudek smrti. I když je někdy težké se z ní vyléčit, nikdy není pozdě se uzdravit.

  Pavel Vojtek | Holistic Cancer Survivor