[Videoserie #05] Pátá část videoserie MOJE CESTA KE ZDRAVÍ® pod názvem - A teď dejme vše do každodenního života je online!

20.07.2021

Zaposlouchejte se do páté a poslední části videoserie - online kurzu MOJE CESTA KE ZDRAVÍ®, zabývající se důležitostí každodenního úsilí a pravidelnosti, bez které je Vaše uzdravení (nejenom) z rakoviny v nedohlednu!

Ptáte se proč je tato část videosérie bez jednoznačného (významem podtrženého) názvu?

V tom je právě ten skrytý význam a ta podtrhující důležitost poslední části této videoserie a online kurzu MOJE CESTA KE ZDRAVÍ®.

A tou je Vaše vytrvalost a každodenní dodržování pravidel Protokolu Moje cesta®.

Mnoho lidí si vůbec neuvědomuje, jak je pro naše znovu nabyté zdraví důležitá pravidelnost cvičení a každodenní dodržování pravidel.

V období mého procesu uzdravení z rakoviny jsem se velmi zaměřil na tuto důležitou část procesu uzdravení, kterou jsem nazval - A teď dejme vše do každodenního života.

Ničím nenahraditelná část Protokolu Moje cesta®, která je posledním katalizátorem Vašeho uzdravení.

Bez které se neobejdete, to vám můžu zaručit.

V mém případě tato moje (jak říká někdy moje milovaná žena) "urputnost" zapřičinila změnu mého stavu zoufalce se zbývajícími několika týdny života, v mladíka plného síly.

Téměř padesátiletého mladíka, který omládl o 10.let.

Na levé fotografie po zdrcující prognóze "Zbývá Ti několik týdnů života (na konci roku 2017)". Na pravé foto o cca 3. měsíce později.
Na levé fotografie po zdrcující prognóze "Zbývá Ti několik týdnů života (na konci roku 2017)". Na pravé foto o cca 3. měsíce později.

A to mi team zkušených onkologů doopravdy dával několik týdnů života.

A proto nikdy nezoufejte.

Diagnóza rakovina není konečná.

Vše se v dobré obrátí.

Chce to jenom vůli, víru, vděčnost a každodenní vytrvalost.

A teď už se dejme do posledního videa č.5 [44:125], této na českém trhu unikátní videoserie MOJE CESTA KE ZDRAVÍ®


Milí příznivci, posluchači a návštěvníci webu Moje cesta®

Vzhledem k urgentnosti současné situace, reálné pandemie rakoviny a dalších autoimunitních onemocnění, o kterých se díky Cov1dovému blázinci a honu za očkováním nemluví, jsem se rozhodl všechny videa, které jsou součástí online kurzu MOJE CESTA KE ZDRAVÍ® uveřejnit zdarma.

Postupně je budu uvádět v sekci "Aktuálně".

Pravděpodobně vždy jedno video (každé video cca 45 min.) jednou týdně, tak aby jste měli možnost se nad vším v klidu zamyslet.

Všechny videa budou zdarma.

Pravděpodobně vždy do dalšího videa (pak už jenom pro Registrované) následujícího za videem č.1 - Očista - DETOX těla, videem č.2 - Očista - DETOX Duše, videem č.3 - Pravidelný pohyb, videem č.4 - Kvalitní spánek , dnešním videem a předcházejícím přivítacím videem (TRALEREM), které jsou součástí této videoserie a online kurzu MOJE CESTA KE ZDRAVÍ®.

Ale i celého Protokolu Moje cesta®, který byl společným jmenovatelem mojí cesty za uzdravením z rakoviny.Užijte si pátou a poslední část online kurzu a videoserie MOJE CESTA KE ZDRAVÍ v klidu a v pokoji.

Pavel Vojtek | Holistic Cancer Survivor

Autor online kurzu a videoserie MOJE CESTA KE ZDRAVÍ®


Děkujeme za Váš zájem, sdílení a jakoukoliv podporu!


Víte, že na našem webu Moje cesta® nenajdete žádné obtěžující reklamy.

Bez Vaší pravidelné podpory by totiž naše stránky Moje cesta® nemohly fungovat.

Děkujeme Vám proto za Vaši podporu, sdílení, komentáře, ale i Vaše návrhy k jejich zlepšení.

Váš Team Moje cesta®