[Říjen 2021] A děti jsou v plném provozu ve škole! Spíše tedy v novém druhu indoktrinačního zařízení, kterému pramálo zaleží na jejich zdraví.

03.11.2021

Ale nejenom školy, ale i celý svět se zbláznil! Z tzv. nemoci C-19, která má smrtelnost "nula-nula-nic" se všichni drtí v kafemlýnku strachu a rostoucí tyranie.

A to vše pod rouškou tzv. veřejného prospěchu či péče o zdraví.

Jak absurdní.

V době novodobé koerze (nátlaku všeho druhu) jsme se naučili různá nová slova jako např. imunizace, kterým nerozumí ani Ti , kteří o nich tak horlivě mluví na všech druzích manipulativních médiích, vč. těch veřejnoprávních.

Naučili jsme se, že přirozená imunita, ten nejdůležitější dar pro naše pevné zdraví (mluvím o ní v epizodě č.16 mého podcastu Moje cesta® zde) je vlastně k ničemu.

A že ta nejlepší imunita je vlastně ta po tzv. vakcíně pro Cov!d-19, o které již většina z nás ví nebo tuší (anebo se teprve pomalu probouzí ze lži), že vůbec k ničemu neslouží.

Maximálně tak k ochočování poslušného obyvatelstva a donucování k vakcinaci těch tzv. nezodpovědných a zdrženlivých.

Pokud to tak je, s hrdostí se k nim hlásím i já.

Ve školách (chvála Bohu, že jenom někteří) nahlouplí a vystrašení učitelé šikanují zdravé žáky různými pseudotesty, které o ničem nevypovídají a nutí je si nasazovat to co k ničemu neslouží, ba naopak jejich v této době křehkému zdraví škodí.

 Ano mluvím o rouškách a zrůdných respirátorech.

A nad nimi stojí slouhové novodobého totalitního režimu, kteří si říkají ředitelé škol a.k.a drábové, se svými pohunky (říkáme jim učitelé) v indoktrinačních zařízeních, kterým říkáme školy.

Zapomněli totiž tihle Cov!doví jásalíci a rouškoví fetišisti, na jejich hlavní misi.

A to být hlavně správnými vychovateli našich dětí.

Vychovat z nich slušné a hlavně neshrbené lidi, kteří si budou vážit sami sebe a všech svým souputníků v tomhle našem krásném a spravedlivém mnohobarevném koloritu, kterému říkáme Život.

Jinak byl říjen 2021 nádherný měsíc, kde jsme s rodinkou pokračovali v našem společném Bytí

V tolik vyživujících procházkách v přírodě a já v mém dynamickou meditací nazývaném, milovaném běhu.

O mé říjnové výzvě 250 a jejím plnění či neplnění :-), více zde. 

Uvidíme kam nás nový vítr s našimi dětmi zavane. Jenom doufám, že to nebude do novodobé formy komunizmu ( neo-liberalismu), který jsme si před více než 30. lety spousta z nás na vlastní kůži zažili. A do které euro-atlantická civilizace bezhlavě řítí.

Víte, že jsem velký optimista a to co vidím kolem sebe mně naplňuje velkým optimizmem a nadějí.

Spousta lidí se totiž probouzí z indukované lži a uměle vyvolávané atmosféry strachu a nenávisti. Jde to pomalu, ale přece jenom jde.

Držím nám všem palce!

Mějte se fine, buďte hodně zdraví na těle i na Duši

Moc Vás zdraví 

Pavel Vojtek

Holistic Cancer Survivor a Health Evangelist


Všechny užitečné linky, sociální média Moje cesta a kontakty zde!