[Info pro členy] Anti-Covid opatření pro všechny, kdo chtějí zůstat tělesně i duševně zdraví aneb Jak nezblbnout a udržet si to nejdůležitější (pevné zdraví)

01.02.2021

Spousta čtenářů a taky mých známých se mně ptá, jak můžu zůstávat tak klidný a vyrovnaný v takovém blázinci. Je tu přece ten strašný Covid19, taková hrůza a ty lidi v nemocnicích atd.

Přiznám se, že v mém minulém nastavení (před Spontánním uzdravením z rakoviny) bych asi bláznil trochu taky.

Pravděpodobně bych byl taky lapený v příběhu strachu (více třeba v mém článku na mém blogu) a narativu omílaném pořád dokola kolaborantskými médii a různými (a)sociálními sítěmi.

A rovněž si upřímně přiznejme, že spoustě lidí tento stav ustrašených ovcí, zahnaných do ohrady vyhovuje. Protože rezignovali na to hlavní. A to je vlastní zodpovědnost za svůj život a svoje zdraví.

Je totiž mnohdy výhodnější, lehčí a jednodušší se spolehnout na "ty druhé".

Na různé lékaře, epidemiology, rozsévače strachu, bádalíky a rozumáře, kteří jsou na televizní obrazovce více jak býval námi milovaný Karel Gott, či různé študované pseudo-chytráky, kteří se pasují za odborníky.

Problém je ten, že o tom čemu říkají Koronavirus, potažmo nemoc Covid19 netuší vůbec nic. A hlavně neví co s tím mají dělat. 

Protože kdyby to věděli, tak by přece nás už téhle "psychologické svěrajky strachu" dávno zbavili.

Anebo a to by bylo snad to ještě horší - nechtějí, protože JIM VŠEM U KORYTA ten stav "všeobecné bezmoci" vyhovuje.

Ale to není můj svět a doufám, že není ani Váš.

Čtenáři a následovníci Mojí cesty® jsou bdělí a uvědomělí lidé, kteří se jen tak nenechají zatlačit do aurioly všeobjímajícího strachu a obav.

A pokud by se snad někdo z Vás cítil oslabený a na pochybách, připravil jsem pro vás pro Všechny - "Anti-Covid 19 opatření", které nejsou nic jiného než 15 jednoduchých opatření, které každodenním dodržováním, udrží člověka v klidu, v pohodě a tolik potřebné harmonii. Těla i Duše.

A s nadhledem nad tímto dobře připraveným divadlem, bohužel hraném amatérskými ochotníky před celosvětovým ustrašeným publikem musím říct, že ".

Věřím, že toto publikum, které jim tyto jejich příběhy o strašném viru a smrtelné nemoci nakupovalo a stále ještě "nakupuje" brzy pochopí, že věci se mají jinak.

Pro vás, mé vážené členy Moje cesta® jsou tyto Anti-Covid19 opatření zde .

Děkuji za Váš čas a těším se na setkání s Vámi!

Pavel a Moje cesta®