[e-Brožura] SVOBODNĚ DÝCHAT aneb proč nemůžeme svobodně dýchat a proč si (ne)vědomě ničíme své zdraví. A ještě k tomu terorizujeme ty kolem nás.

23.01.2022

Ani jsem si neuvědomil, že jsem tento článek na mém Blogu Moje cesta a z něj vytvořenou e-Brožuru psal téměř před rokem. 

Jak je pořád aktuální a pravdivý!

V té době jsme si všichni říkali, že za rok bude líp. 

A ono není.

Svěrací kazajka různých nařízení se stahuje kolem krku většiny z nás.

Gloriola strachu prostupuje hlavně Těmi, co v ni věří a nevědomě ji vyživují svojí pozorností.

Každodenní (ničím nepodložené) šílenství navíc postupem času přešlo do pozice "záchrany lidstva" injektáží nikým neprověřené a nevyzkoušené látky.

Dalo by se říct, že lidstvo zmanipulované vlastní autohypnózou a svým sobectvím přešlo do určité fáze svého sebezničení.

Známe to všichni dobře ze starého Říma i Atlantidy.

Dobrou zpráva je, že to tak nemusí být.

Stačí se totiž odpojit od "Systému" a napojit na své pravé "Já".

Jednou pro vždy.

Vím není to jednoduché.

Sám si to prožívám každý den na své kůži.

Mluvil jsem o tom i v mém živém vysílání JISTOTY V NEJISTÉ DOBĚ a budu o tom také mluvit v mém novém webináři MOJE CESTA K UZDRAVENÍ, určeném pro členy mé svobodné video platformy MOJECESTA.TV a registrované členy edukativního webu MOJE CESTA®.

Většina z nás je totiž (neviditelně) lapena do démonických sítí různých lákadel, půjček, hypoték, školství, které už dávno neplní svoji funkci a (pseudo) zdravotnické "pomoci" atd.

Nezoufejte i to pomine.

A tak mým přáním je, aby tato krátká e-Brožura (11.stran) byla světélkem na konci tunelu pro ty kdo věří, mají svá srdce naplněna láskou, pracují na sobě každý den a žijí v nikdy neutuchající naději.

Nemějte z ničeho strach, otevřete svá srdce dokořán a nasávejte plnými doušky tu energii uzdravení a poznání, která je všude kolem nás.

A přečtěte si třeba tuto krátkou e-Brožuru SVOBODNĚ DÝCHAT, v klidu a pokoji

Hodně uvědomění a poznání toho co se děje kolem nás 

Vám od srdce přeje

Pavel Vojtek

Holistic Cancer Survivor a autor e-Brožury SVOBODNĚ DÝCHAT 


Přečtěte si článek na Blogu Moje cesta