[Den 0] Přivítání do online kurzu MOJE CESTA KE ZDRAVÍ®

Vážení účastníci kurzu, vítejte v přivítací sekci online kurzu MOJE CESTA KE ZDRAVÍ®!

V této úvodní sekci bych Vás rád přivítal mezi účastníky tohoto velmi specifického a ojedinělého online kurzu.

Poslechněte si prosím úvodní přivítací video a nasajte atmosféru uzdravení celého online kurzu MOJE CESTA KE ZDRAVÍ®!

Přeji příjemný a ničím a nikým nerušený poslech!

Pavel Vojtek

Holistic Cancer Survivor

Autor online kurzu MOJE CESTA KE ZDRAVÍ®


Poslechněte se přivítací video v audio (mp3) verzi!


Podívejte se na Transcript (přepis) uvítacího videa a nastudujte si přiložený soubor

Epizoda č.1_Vítejte a jdeme hned na spontánní uzdravení.mp3: Audio automatically transcribed by Sonix

Epizoda č.1_Vítejte a jdeme hned na spontánní uzdravení.mp3: this mp3 audio file was automatically transcribed by Sonix with the best speech-to-text algorithms. This transcript may contain errors.

Speaker1:
Ahoj, zdravím všechny na vlnách možná budoucího Podcastu moje cesta.

V současné době to ještě tak nějak není úplně rozhodnuté. Nicméně jsem se rozhodl, že pomalinku, ale jistě bych možná měl přejít z fáze přípravy do fáze realizace jednoho mého projektu, který jsem si interně nazval Podcast Moje cesta. A myslím si, že ten čas se neuvěřitelně a neúprosně blíží, čas tedy téhle realizace.

Takže bych vás chtěl možná úplně poprvé přivítat na vlnách, možná budoucího Podcastu Moje cesta. Možná ten název bude ještě jiný, ale interně bych si ho asi nechal. Ten název jako Moje cesta, protože si myslím, že tady tahle cesta je se mnou spjatá. Posledních možná pět let. Ono to vlastně už za chviličku bude pět let od mé první diagnózy rakoviny, protože jestli si dobře vzpomínám tak to bylo asi v první polovině července 2016, to znamená doopravdy už je to pět let a bude to docela jakoby zajímavý termín, protože alopatická medicína velmi pečlivě měří ten čas pět let, protože oni tak nějak se to snaží různě zašmodrchat, kdy tady říkají samozřejmě, že těch pět let když někdo vydrží od té diagnózy rakovina, tak jako že už je vyléčený a tak dále. Takové různé mantry vysílají do tohoto našeho prostoru. Já si myslím že ono je to všechno trošku úplně jinak a samozřejmě vy to budete určitě chápat a bude to pokud budete poslouchat tady tenhle budoucí Podcast, tak se k vám ty informace dostanou, že s tím uzdravením z rakoviny, ale i z ostatních nevyléčitelných nemocí je to prostě trošičku jakoby jinak.

Speaker1:
Takže ještě jednou vítejte na vlnách říkejme tomu Podcastu moje cesta a se budu těšit s vámi na další možné relace, které sám ještě ani nevím jak budou časté. Možná třeba když budu mít nějaký takový vhled jak říkám anebo když možná napíšu něco na náš web Moje cesta nebo na jiné weby jako například web uzdrav.se což je platforma zdraví. Možná třeba k tomu udělám takový krátký nějaký pořad jakoby vysvětlení, protože spousta lidí si třeba přečte ten článek a chtěli by ještě vědět nějaké další informace a tak dále. Anebo si na si třeba pozvu nějaké hosty, kteří si myslím že mají co říct k téhle době zvláštní která teď vždycky jí říkám a v některých mých minulých relacích, v nějakých nahrávkách, videích říkám doba Koronavirová, která je to doba jakoby plná velkých výzev a pro každého z nás, každý z nás vidí něco jiného a někdo v ní vidí prostě jakoby strach někdo v ní vidí výzvu. Já jsem z těch lidí, kteří mi vidí výzvu a tak jsem si to řekl a už před asi těmi třemi lety, kdy jsem pochopil vlastně co je to tady tahle jakoby nemoc, ta rakovina. No to je hrůza, to jako skoro bych řekl že to je znamení smrti, takový "Sign of Death" .A já říkám to vůbec není to naopak jeho rakovina je něco co mě osobně a ono se to zvláštně říká. Je to něco co mi zachránilo život. To znamená já víceméně moc to ani takhle neprezentuji. A už vůbec ne před lidmi, kteří jsou silně jenom materialisticky založení, ateisti a tak dále. Kde oni to vůbec nedokážou pochopit jak něčeho čeho se bojí k smrti a úplně se třesou jak "ratlíci", že by si připustili, že by rakovina mohla někomu zachránit život. No je to tak. Já to takhle říkám, takhle to tvrdím. Pokud mě někdo pozve na nějaké akce. Jsou to většinou akce soukromé, kde prostě chtějí těm lidem, kteří tam jsou vysvětlit že je to možné, že může se někdo zachránit z navrátivší se rakoviny v její terminální fázi. Tak tam prostě přijdu a vlastně vyprávím jenom ten svůj příběh, protože já nejsem nic jiného než jenom vypravěč svého příběhu. Pro mnohé neuvěřitelného, pro mnohé velmi zvláštního, kdy se jeden člověk prostě je schopný uzdravit vlastními silami z rakoviny. Doopravdy z téhle nemoci, která pro spoustu lidí je jak se říká v angličtině "Death Sentence", je to prostě něco, kde začíná vlastně fáze přibližování se ke smrti a někdo to tak i mám. A někdo prostě tomu věří a doopravdy odejde tam odkud jsme všichni kdysi dávno přišli. A někdo tomu třeba neuvěří, někdo třeba chce žít tak jak to bylo se mnou a prostě o těchto všech tématech různých, tématech zdraví, tématech nemocí.

Speaker1:
Tady tyhle témata bych chtěl jako upozaďovat, protože pro mě vždycky bylo a je hlavně zdraví. A zdraví je úplný základ. Zdravý životní styl, zdravé myšlení, zdravé prostředí ve kterém člověk jak a to jsou základní fundamenty našeho spokojeného a zdravého života. Tady tyhle věci vedly jednoznačně k mému spontánnímu uzdravení z rakoviny.

A vidíte možná by jsme mohli u tady tenhle první rádce jako vykopnout míč do toho Prostoru, společného a říci co třeba je to Spontánní uzdravení z rakoviny nebo z jiných nevyléčitelných nemocí. Mohli bychom si říct jestli to třeba vůbec jakoby existuje nebo nebo bychom si mohli říct co to vlastně jako je. Proč tomu alopatická medicína říká spontánní remise. A proč se pořád baví o těch zvláštních pěti letech, jakoby to bylo něco jako důležitého, protože já myslím, že to vůbec není důležité. Není potřeba to vůbec jako sledovat nějakých pět let. Ale důležité je si uvědomit že rakovina je náš velký pomocník. Rakovina je náš otevírač očí. Rakovina je něco, co se k nám nedostalo jenom tak jako náhodou. Já ve spoustě mých relací říkám, že si bohužel za tuhle ne-moc našeho těla, tak jak říkám že nejsou žádné nemoci, jsou jenom (ne)moci našeho těla, si vlastně z devadesáti pět pěti procent můžeme sami. Já jsem byl jeden z těch, žil jsem šílený život, prostě jedl jsem "garbage",jedl jsem odpadky. A jak říkám, žil jsem na hromadě odpadků a už dávno jsem nedělal to, co mě v životě bavilo a jedinou mojí záchranou byla má skvělá rodina, moje manželka a moje neuvěřitelné děti, které všechny miluji a bude milovat až do smrti. A tak to prostě je a tak to bylo a tak to vždycky bude.

Takže vlastně co je to tzv. Spontánní uzdravení z rakoviny?

Když se podíváme na různé citace na Googlu na já tady nebudu citovat, tohle to je prostředí on line, kde se mluví bez přípravy a kde se nic nečte z teleprompterů atd. Ale kde to všechno prostě tak jak to přichází, tak to přichází. No prostě tady tyhle jakoby nebudu říkat kolegové, to nejsou vůbec ní kolegové. Takže já se starám o to, aby člověk byl zdravý, aby člověk se vůbec nedostal do spárů těchto bílých plášťů a té alopatycké medicíny, takže to nejsou mí kolegové ani to nikdy mi kolegové nebudou. Ke spoustě z nich mám jakoby velkou úctu, protože musím říct že v tom mém příběhu mi jako velmi pomohli. Pomohli mi, protože v té době diagnózy rakovina mi na těle vyrostl nádor - velký, zvyšovalo se to pořád. Tak mi ho vyoperovali. Byli to skvělí chlapíci. Já nebudu jmenovat, ale bylo to v Praze na ÚVN. Takže velká vděčnost.

Speaker1:
Přátelé, pomohli jste mě. Dali jste mi čas na rozmyšlenou a dali jste mi čas na určité se zamyšlení. Hluboké nad sebou, které jednoznačně vedlo k tomu co je spontánní uzdravení. Takže pokud byste chtěli vědět co já si myslím o spontánním uzdravení a jestli je tady pro nás pro všechny? Tak já říkám že je. Je tady pro každého jednoho z nás. Pro každého vědomého člověka, který si uvědomí že už nemůže žít ten svůj život tak jak žil že jeho řešením není žádná chemie. Nejsou to žádné léky. Nejsou to žádné návštěvy lékařů, ale je to návštěva sama sebe. Vrátit se sám k sobě a pochopit co je vlastně smyslem toho života každého z nás. Pochopit jestli doopravdy nejsme na sebevražedné misi tak jak jsem byl já. A sebevražedná mise mě přivedla až do totálního zoufalství. Nebýt mých blízkých lidí jako je má žena. Nebýt několika nebudu říkat desítek, ale zato spousta lidí, kteří mě velmi pomohli, kteří mě navedli na tu cestu. Protože já bych pravděpodobně pořád ještě bloudil někde. Jestli bych tady vůbec byl. Je to je to velmi sporné. Já si myslím, že bych tu možná už dávno nebyl. Takže těm lidem bych chtěl samozřejmě velmi jako poděkovat. A pokud byste chtěli vidět koho budete potřebovat na téhle cestě k spontánním uzdravení z rakoviny, tak jsou to právě ty lidi kteří vám budou věřit a kteří vás budou podporovat. A kteří vám budou dávat a dodávat vám životní energii abyste si uvědomili (pokud budete chtít), abyste si uvědomili, že chcete pořád žít tady v tomto životě. Že máte pořád proč tady žít. Máte tu k kvůli komu tu žít. A to je ten základní startovací element, kde vy vlastně dáte tělu signál a pokračuje dál a zamýšlíte se nad tím jestli doopravdy to jídlo které jím, to je ten základ co dostáváme do těla jestli z něho vůbec mám nějakou životní energii. Jestli to prostředí ve kterém pracuji, jestli třeba není toxické. Jestli ty lidi s kterými žiji jestli třeba nejsou toxičtí. A Jak se postupně začnete v tom rozebírat, tak zjistíte že na těchto pár věcech záleží daleko víc, než na nějakých operacích a chemoterapiích a radioterapiích a tak dále.

Takže spontánní uzdravení je změna stavu vaší mysli. Změna stavu vašeho těla, kde se z jednoho hrozného pacienta s diagnózou nevyléčitelná nemoc, se stane člověk který začne věřit sám sobě. Který začne na sobě pracovat. Začne jíst zdravě. Omezí styk s toxickými lidmi, kterých je v této době šílené množství, takže omezují styk s těmito lidmi. Začne se stýkat s lidmi s kterými mu je dobře. A je více ve své rodině. Je více v přírodě a postupně se dostává k tomu poznání.

A to je to hlavní, že za své zdraví jsme si zodpovědní jenom my. A my jsme naši největší lékaři a samozřejmě velmi důležité je jestli v tom našem okolí se pohybují lidi kterým já říkám Průvodci, protože ti jsou strašně důležití. A nejlépe lidi, kteří už tam byli a tím nemyslím sám sebe, protože já jsem určitého průvodce v začátku měl, byli to - bylo jich několik.

Speaker1:
Byla to spousta lidí jenom knížky to byly. Různá setkání s různými lidmi. Ale byly tam dokonce i doktoři, kteří takzvaně trošku sběhli z téhle cesty bílých plášťů. Já si myslím, že oni ví o kom mluvím. Takže je všechny zdravím a ještě jednou jim velmi děkuju za to, že mě vedli na tu cestu toho uzdravení. Byli tam i různí takoví lidi kteří snad možná ani nebyli Léčitelé, ale ale cítili některé energie, které jsou kolem nás. Kolem našeho nehmotného aurálního těla. Těm bych chtěl taky poděkovat. Takže ti všichni a samozřejmě má skvělá žena. Bez té by to prostě vůbec nešlo, se zapříčinili k tomu že jsem zažil jednu z nejkrásnějších věcí.

A to bylo uvědomění si, kdo vlastně jsem. Uvědomění si co tu vlastně mám na tomhle světě za úkol. A co bych měl anebo co bych chtěl, čeho bych chtěl dosáhnout. A to čeho bych chtěl dosáhnout o tom se možná budeme bavit v dalších relacích. Dnešní relace bude jenom taková krátká, která bude doopravdy o tom spontánním uzdravení. A je to doopravdy něco co je tu pro vás pro všechny.

To znamená pokud vám někdo a je jedno kdo řekne takzvanou diagnózu rakovina. Tak se zkuste radovat. Přijměte tuhle informaci jako velké sdělení z tohoto krásného prostoru, kterému říkáme život. Je to sdělení od vyšší inteligence, můžete co to nazvat jakkoli, vesmíru, Ducha. Někdo tomu říká Bůh. Že doopravdy ve vašem životě není něco v pořádku. Je to taková obálka s černým pruhem. Ale není to žádný konec. A ten konec jestli bude záleží jenom na vás, jestli se tam podáte. Jestli se po dáte té většinou strašidelné prognóze. Jejej, to bude hrůza a tohle musíme udělat, tady máme jakoby operaci a tohle a tohle. Operace samozřejmě ano, ta někdy je nezbytná. I když já ve většině případů říkám že to vůbec tak prostě není, není to potřeba. Pokud se člověk zastaví, pokud se člověk uklidní a zamyslí se nad tím co stejně ví. Co mu způsobilo tady tuhle nevyléčitelnou nemoc, co mu způsobilo vlastně rakovinu nebo roztroušenou sklerózu nebo různá různá autoimunitní onemocnění, kterých je tady pandemie a není to žádná pandemie Koronaviru.

To je taková sranda ve srovnání s tím co příjde. Jo a věřte mi nebo mi nevěřte to úplně jedno. Bude to velká výzva pro celé lidstvo. Proto jsem taky na webu Moje cesta dal jeden článek, jestli pak tahle doba, jestli to co se tady děje, jestli vůbec to čemu se říká vakcinace proti viru Covid-19, jestli to třeba není největším IQ testem lidstva v dvacátém prvním století. To znamená zkusme se nad tím zamyslet zkusme se zamyslet nad tím, že to není jenom příběh Pavla Vojtka - jednoho člověka který ve čtyřiceti šesti byl unavený obtloustlý, padesáti letý namyšlený egoistický fracek, který si nevážil už svého života a byl tak ztracený. A byl v takové mlze, já tomu říkám to byl hologram. To je jako takový životní hologram, do kterého se člověk dostane a on nemůže se z něho dostat. Ani nechce, protože někdo tomu říká komfortní zóna. Prostě ta zóna ho nepustí. A mě díky bohu přišlo tady tohle varování v podobě téhle nemoci takzvané nevyléčitelné což samozřejmě vůbec není pravda.

Já říkám, že je nejsou vůbec žádné nevyléčitelné nemoci a není ani žádná rakovina. Je to prostě jenom sdělení, že v tom našem životě se událo něco zlého nebo se děje kontinuálně, protože ta rakovina nepřichází jako jenom tak. Ona prostě přichází z určitého důvodu, že dlouhodobě popíráme veškeré naše věci. Děláme věci tak jak bychom je neměli dělat, ale jak říkám tenhle vesmír je velmi spravedlivý. A pokud člověk chce a je mu dáno, tak pochopí, že to své zdraví si vlastně může vzít zpátky do svých rukou. Takže to je to hlavní sdělení o spontánním uzdravení. Je to doopravdy uzdravení se z hluboké ne-moci nebo (ne)moci do stavu, kdy se člověk cítí skvěle vlastními silami a to je důležité. Bez léků a bez lékařů.

Speaker1:
Takže to je takový jenom úvodní úvodních možná 17 minut, možná 18 minut. Taková úplná prvotinka, možná třeba směřující doopravdy k tomu Podcastu Moje cesta. Možná třeba směřující k těm rozhovorům, spoustě rozhovorů s moudrýma lidma, se kterýma se setkávám. Komunikuji s nimi, takže myslím si že se máme společně na co těšit.

A chtěl bych říct a aby vyplynulo z tohoto prvního řekněme Podcastu takového neformálního to, že doopravdy a věřte tomu nebo ne, že své zdraví máme ve svých rukou.

Takže vám děkuji za pozornost. Jsem velmi rád, že jste strávili těchto prvních pár minut se mnou a budu se těšit na další setkání na vlnách tady tohoto Podcastu, kterému neformálně říkám Moje cesta. Takže se držte, buďte zdraví, žijte zdravě. Myslete zdravě a neposlouchejte tady tyhle blázny kolem vás, kteří vám tady říkají něco o nějakých pandemiích a nemocech. To je nesmysl. To nepatří do vašeho světa. Nebo nemělo by to patřit a pokud patří tak jste si to vybrali. Tak si potom nestěžujte. Tak se potom třeba můžete jakoby naočkovat nebo ho můžete třeba si dát nějaké další nějaké prášky a uvěřit tomu, že vám to k ničemu pomůže. No já si myslím, že ne.

Takže takže se mějte, držte se. Buďte hodně zdraví. Udržujete si zdraví fyzické i duševní a v případě, že byste samozřejmě potřebovali nějaké odpovědi na nějaké otázky tak víte jak se máte na mě obrátit. Víte že mám několik kanálů na webu Mojecesta.org, kde se můžete se mnou spojit. Velmi Vám doporučuji se zaregistrovat do sekce "pro registrované" na webu mojecesta.org, protože jsou tam veškeré e-brožury, veškeré videa a audia. Jsou to hodiny edukativních videí a audií, vše na bázi a na tvrdých základech mého příběhu spontánního uzdravení z rakoviny.

Takže já si myslím že první fázi, možná vám to spoustě z vás bude jenom stačit, že si to prostě naposloucháte. Dejte si to do sluchátek. Jsou to jak audia ve formátu MP3, takže můžete si vyběhnout. Můžete jít na procházku, dejte si to prostě do sluchátek, jenom poslouchejte a uvidíte co vám přijde. Anebo se podívejte na YouTube kanál, který tam jsou taky ty všechny videa. Jo některé z nich bohužel mě dali do kategorie restrikce, kde mě vysvětlili, že bych jako neměl lidem říkat takové věci, jako že by se třeba oni mohli uzdravit. Jo a to je samozřejmě zakázané. Je to cenzurované. Tak mě upozornili, že pokud budu takhle dál pokračovat, tak se může stát že mě začnou mazat tyhle videa. No a potom třeba mě vymažou třeba celý kanál a tak dále. A tím si jako oni myslí, že tím jako něco získají, je to takové trošku směšné.

Takže takže prostě budu se těšit na setkání s Vámi. Držte se. Mějte se.

Zdraví Vás Pavel, zakladatel webu Mojecesta.org.

Sonix is the world’s most advanced automated transcription, translation, and subtitling platform. Fast, accurate, and affordable.

Automatically convert your mp3 files to text (txt file), Microsoft Word (docx file), and SubRip Subtitle (srt file) in minutes.

Sonix has many features that you'd love including powerful integrations and APIs, upload many different filetypes, secure transcription and file storage, collaboration tools, and easily transcribe your Zoom meetings. Try Sonix for free today.


A máme úvodní sekci - Přivítání do online kurzu za sebou!

A teď už se společně dejme do další sekce, kterou je Den 1 - Představení, hlavní cíle a jednotlivé části tohoto online kurzu!

Těším se na další den s Vámi!

Pavel Vojtek | Autor online kurzu MOJE CESTA KE ZDRAVÍ®


Shlédněte přiložená videa patřící k této sekci 

Klikněte postupně na oba soubory níže a postupujte dle instrukcí v přivítacím emailu a videu 


Máte nějaké dotazy?