Den 0 | Úvodní sekce | Vítejte v kurzu! Nejprve sledujte přiložené video.

26.09.2020

Vážení účastníci kurzu, vítejte v přivítací sekci online kurzu MOJE CESTA KE ZDRAVÍ®!

V této úvodní sekci bych Vás rád přivítal mezi účastníky tohoto velmi specifického a ojedinělého online kurzu.

Poslechněte si prosím úvodní přivítací video a nasajte atmosféru celého online kurzu!

Přeji příjemný a ničím a nikým nerušený poslech!

Pavel Vojtek

Holistic Cancer Survivor 

Autor online kurzu MOJE CESTA KE ZDRAVÍ®


Poslechněte se přivítací video v audio (mp3) verzi!

Poznámka : 

Níže v této lekci najdete taktéž audiosoubor s obsahem tohoto videa. Je to pro Ty z Vás, kteří máte raději mluvené slovo, než video. Klikněte jenom na ikonku přehrávače a užijte si příjemný poslech, třeba na procházce nebo výběhu přírodou.


Podívejte se na Transcript (přepis) uvítacího videa

Audio_Přivítání do online kurzu!.mp3 transcript powered by Sonix—easily convert your audio to text with Sonix.

Audio_Přivítání do online kurzu!.mp3 was automatically transcribed by Sonix with the latest audio-to-text algorithms. This transcript may contain errors. Sonix is the best audio automated transcription service in 2020. Our automated transcription algorithms works with many of the popular audio file formats.

Pavel | Moje cesta:
Dobrý den milí účastníci online kurzu MOJE CESTA KE ZDRAVÍ®.

Pavel | Moje cesta:
Dovolte mi, abych Vás upřímně a srdečně přivítal na vlnách tady tohohle kurzu, který je postavený na jednom neuvěřitelném fenoménu se kterým jsem měl tu čest se setkat a to je fenomén spontánního uzdravení z rakoviny. Je to fenomén, kterému naše klasická medicína nazývá spontánní remise.

Pavel | Moje cesta:
To znamená, je to pro ty z Vás, kteří jste se s tím ještě nesetkali je to vlastně uzdravení se pacienta z nějakých zvláštních důvodů.

Pavel | Moje cesta:
A to co je velmi důležité - bez léků a bez lékařů.

Pavel | Moje cesta:
Takže celým tím dle online kurzem, 7 denním kurzem se poline jedna neuvěřitelná nitka a to je tady tenhle fenomén toho spontánního uzdravení z rakoviny.

Pavel | Moje cesta:
Tenhle kurz je zaměřený nejenom na tady tuhle řekněme diagnózu, která je velmi strašidelná pro spoustu lidí. Víceméně strach nahánějící, tak jak to bylo i se mnou v roce 2016, kdy mi byla poprvé tady tahle dramatická diagnóza sdělena, ale je to i pro vás který třeba se v tom Vašem životě už necítíte tak úplně perfektně a necítíte se zdraví. Vrací se vám nemoci, prostě necítíte se komfortně. A cítíte bytostně, že všechno by mohlo být jinak, že věci se mají jinak.

Pavel | Moje cesta:
No a potom je tu obrovská skupina lidí, kteří doopravdy se o sebe starají, ale v některých situacích životních se prostě můžeme dostat do složitých zákoutí, kde ne vždy je dokážeme zvládnout.

Pavel | Moje cesta:
A samozřejmě je to pro nás, kteří vlastně chcete preventivně žít, tak abyste se s těmito nemocemi, ať jsou to takzvané nevyléčitelné nebo třeba chronické nemoci, abyste se s nimi víceméně nikdy nesetkali.

Pavel | Moje cesta:
Takže celý tenhle kurz je postavený na mé osobní zkušenosti a je postavený velmi upřímně. Všechno co v tom kurzu je jsem si zažil.

Pavel | Moje cesta:
Veškeré sekce a veškeré lekce, těch sekcí 6 plus jedna bonusová, ve které je deset bonusů a těch lekcí asi 43. Ve všech těch lekcích je popsáno to co jsem si sám minutu po minutě zažil, protože i tenhle kurz vlastně spouštím víceméně po více než dvou letech, kdy jsem si uvědomil co to vlastně jsou nevyléčitelné nemoci, kdy jsem si uvědomil co je to vlastně rakovina. Kdy jsem si uvědomil její neviditelná a mnohdy nepochopitelná sdělení, která mně byla vlastně vyslána v určitých sekundách mého života, v určitých zážitcích, které v různých zemích, kde se mluví anglicky jsou nazývány jako OBE, což je "Out of the Body Experience" to jsou mimotělní zážitky, kdy mě tyhle informace z nějakého důvodu připutovaly a rozhodl jsem se že to budu prostě posílat tyhle informace dál.

Pavel | Moje cesta:
Dlouho jsem uvažoval nad tím jaký formát zvolím, protože po těch desítkách, možná stovkách hodin, které jsme spolu měli, diskutovali jsme, pomáhal jsem Vám, snažil jsem se Vám trpělivě vysvětlit, že naše tělo je neuvěřitelný božský biologický stroj, který pokud mu nebráníme víceméně zvládne úplně všechno. A že naše tělo v tom není samozřejmě samo, protože my a to byla jedno ze základních sdělení - my nejsme vlastně tohle naše tělo. Tenhle náš krásný skafandr. Měli byste ho mít rádi, ale my jsme něco víc jsme naše nehmotné tělo. Já mu říkám Duše a tady téhle kapitole se budu věnovat hodně v sekci č.2.

Pavel | Moje cesta:
A následně potom postoupím k dalším sekcím, které se týkají pravidelného pohybu a kvalitního spánku a ke konci to všechno prostě zabalíme a dostaneme se do určité fáze, kdy spousta z Vás pochopí, že doopravdy, to co žijeme ve svém životě je jenom to co máme ve své mysli, že nejsou v životě žádné náhody a to co se nám děje má nějaký smysl a má nějaký účel a má nějaký důvod a ten smysl jsme MY.

Pavel | Moje cesta:
Není to z toho důvodu, aby nás to zprovodilo z tohohle světa, ale to z toho důvodu abychom pochopili podstatu Bytí, pochopili vlastně náš úkol, pochopili co vlastně bychom měli tady v téhle naší inkarnaci, v životě, nazveme to každý jak budeme chtít. Co bychom tu měli vlastně dělat a co by měl být ten náš úkol.

Pavel | Moje cesta:
Takže tohle úvodní video víceméně je jenom velmi krátké. Ještě jednou bych chtěl říct, že jsem velmi rád že se s Vámi budu setkávat a to jak v online prostředí tak i samozřejmě osobně.

Pavel | Moje cesta:
Velmi bych Vám chtěl doporučit, abyste si následně po tomhle videu pustili do sluchátek moji první audio relaci "O našem zdraví a o krátkém představení online kurzu MOJE CESTA KE ZDRAVÍ®".

Pavel | Moje cesta:
Je tam víceméně popsáno a zakódováno všechno to co bychom měli a neměli dělat, tak abychom se uzdravili, popřípadě úplně vyhnuli tady těmhle trablům a karambolům, které vlastně naše klasická medicína nazývá jako nemoci.

Pavel | Moje cesta:
Já tomu jenom říkám, že jsou to ne-moci našeho těla a tam moc, to je ta naše životní síla, kterou mi jednou pokud ji ztratíme nebo pokud o ni nepečujeme, nebo pokud ji většinou, ale bohužel nevědomě odevzdáváme, tak samozřejmě potom přichází do toho naše života to čemu říkáme my nemoc, která na pozadí probíhá obrovská bezmocná následně to potom pokračuje dál. Pokud si to člověk neuvědomí tak to může velmi pravděpodobně skončit u tady těhle nemocí, kterým klasická medicína dala přívěsek nevyléčitelné.

Pavel | Moje cesta:
To co bych chtěl říct a to je ten message (vzkaz) možná na konci tohohle uvítacího videa je, že dle mého neexistují žádné nevyléčitelné nemoci.

Pavel | Moje cesta:
Existuje jenom nevyléčitelný pacient, který nechce pochopit příčiny svých nemocí, který nechce na sobě zapracovat, který nechce vlastně vyjít z té svojí komfortní zóny, ale tak je to správně.

Pavel | Moje cesta:
Spousta prostě z nás chce žít ten svůj materialistický, na ego zaměřený život a proč ne?

Pavel | Moje cesta:
Spousta z nás věří té naší klasické medicíně. Já můžu tedy téhle medicíně jenom poděkovat, protože v první fázi tady toho mého vlastně probuzení ze sna, kterým byla rakovina mě lékaři a byl to neuvěřitelný tým v Praze na ÚVN (Ústřední vojenská nemocnice) mě pomohli. Vyoperovali mi nádor. Byl to prostě koncert. Bylo to neuvěřitelné, takže já říkám, že máme skvělé lékaře a prostě ty týmy lidí se doopravdy o nás starají.

Pavel | Moje cesta:
Takže ještě jednou vítejte. Držte se.

Pavel | Moje cesta:
Poslechněte si doopravdy následující audio.

Pavel | Moje cesta:
Pokud budete chtít tak se zaregistrujte určitě na webu Mojecesta.org, pokud jste tak již neučinili, protože v sekci pro Registrované budete mít spoustu zajímavých informací, které se vám můžou řekněme zalíbit, můžou souznít s vaší Duší. Jsou tam videa a jsou tam audia, jsou tam e-brožury formátu iPDF. Myslím že tam budou nějaké flip-booky, takže to všechno je přichystané pro vás a samozřejmě součástí toho kurzu, těch čtyřiceti tří lekcí a šesti plus jedné bonusové sekci samozřejmě bude nespočet instruktážních videí. Budou tam transkripty, to jsou přepisy. Budou tam různé e-brožury.

Pavel | Moje cesta:
Bude tam jídelníček pro Vás, který jsem držel já. Je to zase jenom všechno bude doporučení. Vůbec nic prosím vás neberte jako dogma - je to jenom moje doporučení, které mě vedlo ke spontánnímu uzdravení z rakoviny a otevřelo mi neuvěřitelnou bránu spokojeného, šťastného a neuvěřitelného života.

Pavel | Moje cesta:
Samozřejmě pokud budete chtít, budu to vše chtít předat i Vám.

Pavel | Moje cesta:
Takže ještě jednou vám děkuju.

Pavel | Moje cesta:
Ještě jednou Vás vítám v tomhle online kurzu MOJE CESTA a v každém případě pokud byste cokoliv potřebovali, spojte se se mnou, víte jak.

Pavel | Moje cesta:
Budu se těšit na následujících sedm dnů, kdy se intenzivně budeme potkávat a samozřejmě za spoustou z Vás následující tři měsíce, které jsou velmi důležité pro Protokol Moje cesta ke zdraví, který je vlastně takovým startovacím elementem procesu sebeuzdravení.

Pavel | Moje cesta:
Našeho procesu uvědomění, kde na konci procesu je nebo víceméně není nic jiného než naše uzdravení z jakékoliv nevyléčitelné nemoci.

Pavel | Moje cesta:
Takže ještě jednou děkuju, držte se a budu se těšit na setkání s Vámi.

Automatically convert your audio files to text with Sonix. Sonix is the best online, automated transcription service.

Sonix uses cutting-edge artificial intelligence to convert your mp3 files to text.

More computing power makes audio-to-text faster and more efficient. Sonix's automated transcription is fast, easy, and accurate. Better organize your audio files with Sonix; it's really easy. Quickly and accurately convert your audio to text with Sonix. Imagine a world where automated transcription just works. Automatically and accurately translate your transcript with Sonix.

Sonix has the world's best audio transcription platform with features focused on collaboration. Automated transcription with the best customer support team to help you at every step of the way. Rapid advancements in speech-to-text technology has made transcription a whole lot easier. Journalists worldwide transcribe their interviews and short audio segments with Sonix.

Sonix uses cutting-edge artificial intelligence to convert your mp3 files to text.

Sonix is the best online audio transcription software in 2020—it's fast, easy, and affordable.

If you are looking for a great way to convert your audio to text, try Sonix today.


Shlédněte rovněž klíčové video o našem zdraví a uzdravení z rakoviny a jiných nevyléčitelných nemocíA máme úvodní sekci - Přivítání do online kurzu za sebou!

A teď už se společně dejme do další sekce, kterou je Den 1 - Představení, hlavní cíle a jednotlivé části tohoto online kurzu!

Těším se na další den s Vámi!

Pavel Vojtek | Autor online kurzu MOJE CESTA KE ZDRAVÍ®