[Kdo je ten...?] Kdo je vlastně ten kdo píše tyhle stránky a.k.a. Holistic Cancer Survivor?

06.09.2021

Kdo je ten, co přežil nějak zázračně tu rakovinu v její terminální fázi a píše tyhle zvláštní stránky? Aneb co mne naučilo mé setkání se spolužáky z Vysoké školy?

Napsat tuhle krátkou dnešní epizodu mne inspirovalo setkání (téměř po 30.letech) se spolužáky z VŠ ve Zlíně.

Všichni z nich mne dobře znali z VŠ a pak už jen v mém "minulém nastavení", tvrdého podnikatele ženoucího se za úspěchy a postavením.

Téměř nikdo neznal můj příběh posledních 5ti let.

Pro spoustu lidí pořád ještě málo uvěřitelný příběh diagnózy rakovina, mé cesty holistického uzdravení (z toho popisek Holistic Cancer Survivor) a mým následným Spontánním uzdravením.

A začátkem nového, zdravého, spokojeného a naplněného života.

Při setkání jsem zjistil, že někteří z mých spolužáků stárnou přirozeně, někdo se vydal mojí cestou a ještě mu na semaforu života nezasvítila červená, někdo je "ztracený už teď" a někdo mně vysloveně pozitivně překvapil.

Prožili jsme krásné odpoledne plné srandy a zábavy, se spoustou nevyřčeného, ale i spoustou vysloveného. 

Na konci našeho setkání se rozdělili spolužáci do 3 zajímavých kategorií

Ta první, (zdálo se) nejmenší skupina mne přijala v mém novém nastavení a dokonce se odvážila přijmout myšlenku, že se něco takového jako Spontánní uzdravení z rakoviny a začátek nového života může někomu udát.

Ta další skupina, si vůbec nedokázala představit, že něco takového je možné, věříc téměř 100% alopatické medicíně (většina z nich, kdo by se divil je naočkovaná).

A ta poslední si možná pořád do teď myslí, že Moje cesta® je nějaký můj další marketingový projekt "jak vydělat peníze" :-)

I tak jsem si užil to skvělé odpoledne s mými spolužáky, snad jako nikdy před tím.

Toto čarokrásné odpoledne mne podpořilo v mém hlubokém přesvědčení, že mám brát lidi jací jsou a o ničem je nepřesvědčovat. Každý je na určitém stupni svého poznání a své úrovni vědomí. A že nemá smysl lidi přesvědčovat o tom, že jsou "věci mezi nebem a zemí", které jejich zaneprázdněná mysl nemůže v jejich současném nastavení tzv. pobrat.

Každý z nás si na vše přijde vždy v ten správný čas.

A pro Vás kdo by jste snad měli zájem se podívat na to, kdo je ten co píše tyto stránky, jsem připravil "pár krátkých slajdů" :-)

Návrh Kdo je Pavel Vojtek uživatele pavel630

Děkuji, že podporujete Misi Moje cesta®.

Přeji hodně zdraví tělesného i duševního a těším se na setkání s Vámi!

Pavel Vojtek | Holistic Cancer Survivor


A pro Vás co by jste chtěli vědět něco více o Spontánním uzdravení z rakoviny a mém příběhu se kukněte na krátké video níže [20:56]