[Listopad 2021] V listopadu jsem zazimoval kolo, pokračoval v mých měsíčních dávkách běhu, studiu a procházkách v přírodě s mojí skvělou rodinou

04.12.2021

Dny se zkracovaly a naše Bytí masírované (Chřip)Cov!dovou hysterií kolem nás pulsovalo, snad všude kam jsme se podívali.

Výhoda nás, kteří nesledujeme televizi, sociální média a rádio si poslechneme jenom omylem při přesouvání automobilem s místa A do B je, že ten blázinec tak ani moc nevnímáme.

Staráme se o to abychom byli zdraví na těle i na Duši.

A nezajímáme se o takové hlouposti jakými jsou nesmyslné testování proti (ne)existující nemoci a už vůbec ne o zbytečné vakcinaci, která ani vakcinací není.

Snad jenom ta nepochopitelná a ničím neopodstatnění koerze a šikana ve školách 

Tedy snad jen tím výdělkem nadnárodních farmaceutických firem jejich různě si říkajících a za zachránce lidstva se vydávajících "poskoků a přisluhovačů.

Ale asi to tak má být a máme si touto smutnou, ale poučnou etapou našich životů projít.

A tak jsme se připravovali pomalu ale jistě na Vánoce a dokončovali jednu důležitou operaci v naší Defendí firmě (DEFEND GROUP) na Moravě. Blížíme se k důležitému bodu, kdy se konečně více přiblížíme s mojí milovanou manželkou k naší duchovní trajektorii, s cílem vybudovat nové centrum fyzického, duchovního a osobnostního rozvoje.

Tak nám prosím držte palce!

S plánovanými lockdowny, nesmyslným testováním, k ničemu nesloužícím vakcínám anebo bez nich

Stačí být jenom usebraný ve svém nitru a štastný se svou rodinou

A užívat si každý jeden Boží den.

Vždyť o čem jsou vlastně vánoce?

Krásný adventní a předvánoční čas přeje 

Pavel Vojtek