Kterou knihu by jste doporučil zdraví hledajícím po zjištění diagnózy rakovina ? Který autor Vám nejvíce pomohl v prvních těžkých chvílích po zjištění této diagnózy ?

10.06.2020

Mí oblíbení autoři a různí léčitelé sehráli výraznou roli v první fázi procesu uzdravení po zjištění diagnózy rakovina.

Vůbec knížky byly jedním ze základních kamenů mého uzdravení.

A ostatně jsou i dodnes mým nevyčerpatelným zdrojem poznání.

Po zjištění diagnózy rakovina jsem měl neuvěřitelnou touhu nasávat různé informace, jak z materiálního světa (lékaři a klasičtí medicína), tak i ze spirituálního světa (různí autoři, léčitelé, terapeuti, zenoví mistři, ...).

Otevřel jsem se všem možnostem.

Prostě jsem nechal vesmír, život nebo jak si to každý nazvete sám, aby mi do cesty přihrál informace a setkání, které by mi mohli pomoci.

A tak se to i stalo v případě dvou autorů, které bych Vám doporučil.

Jsou to mí srdcoví Dr. Vladimír Sinelnikov a Dr. Carl Simonton ( více na Oblíbení autoři ).

Knihy, které bych Vám chtěl doporučit mi cinkli jako "oříšek pro popelku do Vinckovi náruče" a stali se pro mne navždy nezapomenutelnými souputníky na mé cestě k spontánnímu uzdravení z rakoviny  :

a) Dr. Carl Simonton - Návrat ke zdraví.

Návrat ke zdraví je základní kniha, kterou by měl člověk po zjištění diagnózy rakovina přečíst. Získá tím neocenitelný, více jak 45 let starý náhled statečného, v té době pronásledovaného amerického radiologa na to co je rakovina a základní přístupy k jejímu léčení. 

b) Dr. Voloďa Sinelnikov - Dohoda s nemocí I. a Dohoda s nemocí II.

Opravdový hřejivý pocit u srdce a záblesk nové cesty k uzdravení jsem zaznamenal u obou knih autora, který je skvělým a uznávaným psychoterapeutem celostní medicíny a homeopatem. Nejprve začněte s Dohoda s nemocí I. , nechejte vše projít Vašim srdcem a pak se dejte do dvojky. Obě skvělé knihy rozšíří Váš pohled na to čemu říkáme život a svět kolem nás.

Rád s pokorou říkám, že si mne tyto knížky našli. 

A to bych chtěl doporučit i Vám.

Bloumejte po knihkupectví a jen tak se dívejte po regálech.

Sedněte si, zavřete oči, dýchejte a dejte si třeba kafíčko.

Jako to dělám do teď i já.

Správné knihy si Vás ve správnou chvíli najdou.

Jsem o tom přesvědčený .