[Uvědomění] Pravda za oponou uvědomění

21.06.2023

Dneska ráno mi připutovala jedna zajímavá myšlenka, která měla v sobě obsaženu i následující otázku.

Proč jsou některé medicínské obory pro určité lidi zbytečné??

Jako např. tolik velebená onkologie či neustále dokola omílaná virologie.

Důvod je jednoduchý, byť složitě vysvětlitelný a pochopitelný v současném převládajícím paradigma.

Říkejme mu klidně Matrix vypadající jako reálný svět.

Tito vědomí lidé si totiž ve svém uvědomění sami sebe plně uvědomují a zjišťují, že tyto medicínské obory v reálném světě vlastně ani neexistují.

Popisují totiž neexistující jevy (tzv. nemoci), řeší je nefunkčními přípravky (tzv. léky) a většinou nefunkčními a zdraví škodlivými metodami (tzv. terapie).

V tomto virtuálním světě (Matrix), který my považujeme indoktrinací naší Mysli a zastřením pravé Skutečnosti za reálný, vše vypadá opravdové.

A určitou logikou věci i funkční.

Není tomu tak, ale vysvětlit tento fenomén je prostými slovy velmi složité.

Za vším tím zřením té skutečné Reality života stojí právě uvědomění.

Být vědomý a bdělý.

Nesledovat jenom obsah věcí, ale pozorovat i souvislosti a současně neklouzat jen po povrchu. Pak se spousta věcí vyjeví.

Člověk po tomto hlubokém uvědomění pak musí ještě překonat bariéru ega a za ním číhající kognitivní disonance.

A pak se vše ukáže ve svojí plné kráse.

V nemocech jako je rakovina či ten sám do sebe implodující Covid pak vidí vědomý člověk jen symptomy a samo uzdravovací procesy našeho těla.

V lécích a různých medikamentech pak jen zoufale imitující Matku přírodu přípravky dočasně řešící symptomy. A v lékařích těchto (ne)existujících oborů většinou jen zbloudilé Duše většinou inteligentních bytostí svedené na scestí vyfabulovanými dogmaty bílé alopatické medicíny.Nakonec ale musím přiznat, že i tyto obory jako onkologie a virologie jsou potřebné.

Jsou potřebné a nezbytné právě pro poměrně velkou skupinu nevědomých lidí, kteří na svoji chvíli probuzení pořád ještě čekají. 

Na jejich cestě jim dočasně pomáhá právě ta silná Víra v tyto "prostředky léčení" a to mnohdy více, jako ty léky a terapie samotné.

Takže nakonec je vlastně vše jak má být.

Vědomí lidé žijí svůj zdravý život bez nemocí, léků a různých terapií. A nevědomí naopak právě bez těch desítek tisíc různých nemocí a pak taky těch léků, lékařů a různých "všemocných" přípravků si neumí svůj život ani představit.

Je vidět, že obě skupiny jsou spokojené.

A tak je to asi správně.

Nebo snad ne?


Pavel Vojtek 

Holistic Cancer Survivor | Průvodce, Mentor a nezávislý Blogger