[TRAILER k videoserii] Jak se uzdravit vlastními silami z rakoviny? Je spontánní uzdravení dostupné pro každého z nás? Samozřejmě, že je!

04.06.2021

Více o nejenom tomto fenoménu, ale i o Vaší nové cestě za uzdravením z rakoviny, v následující sérii videí.

Na základě Vašich dotazů na téma mého Spontánního uzdravení z rakoviny, jak jej dosáhnout a co pro něj udělat jsem připravil sérii několika edukativních videí na téma uzdravení z rakoviny.

Tyto videa budou pojednávat o cestě mého uzdravení z rakoviny. O mých základních doporučeních. 

Všechny videa jsou součástí online kurzu MOJE CESTA KE ZDRAVÍ®.

Vzhledem k urgentnosti současné situace a reálné pandemie rakoviny a dalších autoimunitních onemocnění, o kterých se díky Cov1dovému blázinci a honem za očkováním nemluví, jsem se rozhodl všechny tyto videa uveřejnit zdarma.

Postupně je budu uvádět v sekci "Aktuálně".

Pravděpodobně vždy jedno video (každé video cca 45 min.) jednou týdně, tak aby jste měli možnost se nad vším v klidu zamyslet.

Budou vždy online zdarma do dalšího videa (pak už jenom pro Registrované) následujícího za dnešním úvodním přivítacím videem (TRALEREM), který je součástí nejenom online kurzu, ale i Protokolu Moje cesta®, který je společným jmenovatelem mojí cesty za uzdravením z rakoviny.


Užijte si úvodní trailer k připravené videoserii - Jak se uzdravit z rakoviny? 

Tento trailer [10:05] je současně přivítacím videem do online kurzu MOJE CESTA KE ZDRAVÍ®. 

A samozřejmě si užijte i všechny důležitá videa týkající se pěti základních bodů vedoucích k Vašemu uzdravení z rakoviny, která jsou součástí Protokolu Moje cesta®:

  1. Očista - DETOX Všeho těla
  2. Očista - DETOX Vaší Duše
  3. Pravidelný pohyb
  4. Kvalitní spánek
  5. A teď dejme vše do každodenního života!

Přeji příjemný poslech a silnou víru v zahájení Vaší nové cesty za uzdravením

Pavel Vojtek | Holistic Cancer Survivor Pro Vaši inspiraci na Vaší cestě za uzdravením z rakoviny


[Poznámka autora] Toto uvítací video a další videa budou pro Vás připraveny na novém videokanálu Moje cesta® na nové svobodné necenzurované video platformě Brighteon. Vše kvůli pokračující cenzuře mých některých videí na stávající největší video platformě. Postupně budu na tento nový kanál "věšet" všechna nová videa pro vaši edukaci a pomoc při hledání nové cesty k Vašemu uzdravení, (nejenom) z rakoviny. Děkuji za pochopení.

Moje cesta® by nemohla fungovat bez Vaší podpory. Proto Vám děkujeme za každý Váš příspěvek, sdílení či pomoc. Pomáhá nám to šířit osvětu o (většinově) cenzurovaných možnostech uzdravení z rakoviny a jiných tzv. nevyléčitelných nemocí.