Stačil Vám pro kompletní uzdravení z rakoviny pouze Detox těla? Nebo bylo bezpodmínečně nutné a potřebné doplnit i to čemu říkáte Detox Duše ?

09.06.2020

V mém případě a mém stavu diagnostikované rakoviny, i ve spoustě jiných případů nevyléčitelných nemocí se obávám , že je jenom Detox Těla málo.

Jsem přesvědčený, že klíčem pro kompletní uzdravení z nevyléčitelné nemoci jakou je např. i rakovina , lékaři tomu říkají remise je potřebná společná ruku v ruce jdoucí Očista -  Detox těla a očista Duše.

Očista těla je základním kamenem procesu sebeuzdravení.

S odchodem všech za léta naskládaných toxinů z mého těla (způsobeno špatnou a toxickou stravou, nadměrného požívání alkoholu a zdraví ohrožujících léků) se mi velmi zjasnila mysl.

A prostřednictvím Detoxu Duše se člověk otevře novým informacím, možnostem a novému vidění světa i sám sebe, vyčistí své "staré kostlivce ve skříni", odpustí vše sám sobě, ostatním a požádá ostatní o odpuštění.

Pokud je vše myšleno doopravdy a od srdce, tělesný stav velmi rychle zlepší, někdy dočasně vedoucí přes možné "zhoršení stavu", což není nic jiného než signál, že tělo začíná bojovat s nemocí.

Tak jak to bylo i v mém případě spontánního uzdravení z rakoviny.

A po 6ti měsících tvrdé práce na sobě, nebylo u mne o nemoci ani vidu ani slechu.

Vše do sebe zapadlo jako puzzle. 

A tak tomu bude i u Vás.

Pokud budete chtít ...