[Seminář Bruce Liptona] O epigenetice, uzdravení z nemocí a o tom jak jsme tvůrci svých životů, ne oběti

31.08.2022

Jsme Tvůrci svých životů a ne žádné oběti jak nám to tvrdí lékaři a současná alopatická medicína

Zaznělo mimo jiné na semináři jednoho z mých nejoblíbenějších vědců a spisovatelů - amerického biologa Dr. Bruce Liptona.

V době mého největšího temna, v září 2017 kdy mi byla podruhé diagnostikována rakovina mi do života vstoupil právě Bruce Lipton.

Bruce Lipton mi nenucenou formou vysvětlil (setkal jsem se s ním na jeho semináři v Praze před více než 3 lety), že neexistuje nic takového jako genetika ovlivňující naše nemoci a naopak že právě my jsme strůjci svého života.

Naše společná fotka s Brucem před několika lety při jeho semináři v Praze.
Naše společná fotka s Brucem před několika lety při jeho semináři v Praze.

Bruce Lipton, jeho učení a nový vědní obor EPIGENETIKA, který založil byl jedním ze základních kamenů mého spontánního uzdravení z rakoviny

Čerpám z něj při mé cestě životem doposud. 

A Vám bych od srdce doporučil totéž.

V polovině srpna 2022 zavítal tento neuvěřitelně laskavý a skromný věděc znovu do Prahy.

Tak jsem znovu využil možnosti a navštívil jeho seminář.

Pro mé zdraví hledající jsem jsem připravil záznam celého webináře (ve verzi audio) a to jak v češtině, tak i v angličtině.

Velmi Vám jej doporučuji. 

Je to 6.hodin nabitých informacemi, které Vám změní Váš život.

Stejně jako změnil i mě.

Užijte si seminář v klidu a v pohodě

Hodně nových myšlenek a pozitivních změn v životě Vám přeje

Pavel Vojtek | Holistic Cancer Survivor


Záznam semináře Bruce Liptona v angličtiněNěco více o Bruce Liptonovi zde

Bruce Lipton, narozen dne 21.10.1944 v Mount Kisco, NewYork je americký biolog, univerzitní pedagog, vědec, autor několika bestsellerů a odborných článků známý především pro svoje objevy týkající se genetiky a možnosti ovlivňování genů a DNA prostřednictvím našeho myšlení a zaměření naší mysli. 

Podle Bruce Liptona je možné ovlivnit, která genetická informace se stane aktivní a která zůstane pasivní a jak je možné tuto informaci "přeprogramovat".

Bruce Lipton svým celoživotním výzkumem zpochybňuje běžné vědecké hypotézy v oblasti genetiky, které předpokládají, že genetické informace jsou nám dány a nemůžeme je změnit.

Bruce Lipton tedy mění naše postoje ke genetické výbavě a ke zdraví, které je nám dáno.

 Zásadní roli dle Bruce Liptona hraje naše podvědomí a programy, které jsou v podvědomí uložené. Bruce Lipton přirovnává naše podvědomí k určitému záznamovému zařízení, do které jsou nahrávány určité programy a to především v dětství, a tyto programy určují jak bude vypadat náš život, naše chování a životní prožitky. Pokud tedy nejsme spokojeni s něčím v našem životě, je nezbytné změnit programy v našem podvědomí.

Již v roce 1982 začal zkoumat principy kvantové fyziky jejich vliv na způsob, jakým buňky přijímají informace. Jeho výzkumy vedly k závěrům, které jsou v rozporu s tradičním vědeckým názorem, že život a zdraví jsou řízeny geny, a staly se základem pro fascinující obor - epigenetiku .

Dr. Bruce Lipton je tak průkopníkem Epigenetiky - oboru, který studuje změny v genech, v genové expresi a to vlivem vnějšího prostředí včetně působení našeho podvědomí.

Dr. Bruce Lipton je mezinárodně uznávaný odborník a jeden z nejvýznamnějších lídrů nové biologie, který vychází z celostního pohledu na realitu.


Poslechněte si epizodu podcastu Moje cesta kde zmiňuji knihy Bruce Liptona a jejich vliv na uzdravení z rakoviny a jiných tzv. nevyléčitelných nemocí