[Rozhovor] Se zakladatelkou webu www.Jimejinak.cz Evou Cikrytovou, o mém příběhu Spontánního uzdravení z rakoviny konečně online!

26.09.2021

Rozhovor o zdraví, uzdravení z rakoviny a o tom co udělat proto, aby se nám tato strach nahánějící diagnóza vyhnula.

Hodinový rozhovor pro všechny, kdo trpí touto diagnózou, jsou v procesu léčení, popř. jsou v tzv. remisi, ale i pro všechny rodinné příslušníky a přátele těchto zdraví hledajících

Se skvělou moderátorkou tohoto rozhovoru Evou Cikrytovou - zakladatelkou webu www.Jimejinak.cz. 

Unikátního webu o zdravé stravě, zdravém jídle a zdravém životním stylu.

To, že zdravá strava a zdravý životní styl rezonují napříč naší společností potvrzuje i fakt, že jejich skvělý web Jíme jinak ročně navštíví více jak 2 mil. návštěvníků.

Zdravá a přírodní strava byla jednoznačně jeden z 5 klíčových faktorů mého uzdravení z rakoviny

Ale samozřejmě to nebyla jenom zdravá strava, ale i všech 5 základních bodů sdružených v Protokolu Moje cesta®, který jsem na základě mých zkušeností z uzdravení z rakoviny pro Vás všechny (nejenom) s diagnózou rakovina vytvořil.

Užijte si hodinovou plavbu prostředím zdraví a uzdravení z této nemoci, mnohými pořád mylně považovanou za nevyléčitelnou. Ponořte se do energetického pole pochopení, uvědomění, víry a vytrvalosti, bez které bych se z kleští této nemoci těla i Duše nedostal.

 Energii uzdravení, uvědomění a pochopení této pořád ještě nepochopené nemoci 

Vám přejí

Pavel Vojtek a Eva Cikrytová


Zaregistrujte se do sekce pro registrované Moje cesta® a užijte si energii uzdravení z rakoviny, ale i jiných tzv. nevyléčitelných nemocí

Jednoduchou podmínku registrace do části pro registrované členy Moje cesta® najdete v přivítacím videu a textu níže.

Děkuji za Vaši pozornost a těším se na setkání s Vámi!

Pavel Vojtek

Holistic Cancer Survivor a Health Evangelist


Poznámka pro zájemce o registraci pro členy:

Na webu Moje cesta® nenajdete žádné reklamy.

Proto jsme velmi vděční za jakoukoliv Vaši podporu, která nám pomáhá přinášet finanční prostředky pro přípravu všech edukativních materiálů pro širokou veřejnost, ale i pro registrované členy Moje cesta®.

Jedinou podmínkou registrace v sekci pro registrované členy je zakoupení jakékoliv e-Publikace, online kurzu nebo coaching programu Moje cesta®. 

Děkuji za pochopení

Pavel Vojtek | zakladatel edukativního webu Moje cesta®