[Restricted on YouT*be] Aneb jak někdo, kdo pomáhá lidem se uzdravit z rakoviny a jiných nevyléčitelných nemocí dostal nálepku "Restricted"

03.03.2021

Zní to v našem "svobodném" světě jako protimluv, ale (bohužel) je to tak. Každodenní cenzura se nám pomalinku, ale jistě dostává pod kůži, stejně tak jako ta všeprostupující manipulace kolem nás.

Bylo jedno krásné ráno jako každé jiné.

Probudil jsem se (myslím, že to bylo včera :-) a kuknul jsem na email, jak to obvykle dělám a ejhle byl tam jeden email od jedné nejmenované video platformy.

A to, že údajně některá videa Mojí cesty® porušují striktní pravidla této video platformy. S informací, že mi je sice hned nesmažou, ale že velmi omezí dosah, tzn., že nebudou viditelné pro neregistrované, sledující pod 18. let atd.

Zařadili Moji cestu mezi zajímavý obsah.

Videa ohrožující bezpečnost lidí, škodlivé a nebezpečné aktivity vč. přítomnosti regulovaných látek a drog, nahota a sexuálně implicitní obsah, násilný a explicitní obsah (tomu bohužel ani nerozumím) a vulgární jazyk.

Mnozí z Vás se s tím už pravděpodobně setkali, ale pro Ty co ještě ne bych to krátce vysvětlil. Ti sledující, kteří chtějí některá z těchto videí vidět (jako například video níže) uvidí takovou "krásnou obrazovku :-)".


Nevím, čím si to toto video na Moje cesta® zasloužilo, možná mi poradíte.

A dáte mi Vaši radu popř. Váš názor v čem si myslíte, že toto video:

 "We wanted to let you know that our team has reviewed your content and we don't think it's in line with our Community Guidelines. As a result, we've age-restricted the following content"

Máme velké štěstí, že existují pořád alternativní platformy, na kterých mohou zdraví hledající shlédnout tyto videa s nálepkou "Restricted on ... ".

Video platformy (jako Rumble, BitCHUTE, popř. další), které podporují svobodu slova (Free Speach) a našeho vyjadřování.

Děkuji předem za všechny Vaše reakce a těším se na Vaše reakce zde, popř. níže v komentářích.

Pavel a Moje cesta®

Myslím, že je důležité se zamyslet nad tím, co se kolem nás v těchto dnech děje.

A konečně vyjádřit svůj názor.

Jak? To nechávám na každém z Vás.


Základní misí Mojí cesty je pomáhat lidem na jejich složitých křižovatkách. 

Našim spoluobčanům s diagnózou rakovina, většinou ve 4.stádiu, t.j. finálním stádium, což je alopatickou medicínou velmi těžce léčitelný nebo spíše neléčitelný stav.

Všechny základní konzultace Moje cesta® (tolik kolik člověk potřebuje) byly, jsou a budou vždycky zdarma. O tom se přesvědčila spousta z Vás.

Tak tomu bylo, je a bude. S cenzurou i bez cenzury.

Je to moje osobní poslání, stejně jako poslání Mojí cesty.

Můj nový život jsem od tohoto nádherného Prostoru, ve kterém žijeme dostal jako dar. Z vděčností jej přijímám a vše co jsem se v procesu mého spontánního uzdravení z rakoviny naučil, posílám nesobecky dál.

Děkuji všem za podporu.

A přeji hodně fyzického a duševního zdraví!

Pavel a Moje cesta®

Podpořte misi Moje cesta®

Na webu Moje cesta nejsou žádné reklamy (ani je neplánujeme) a pozornost vyrušující elementy.

Jsou tam jenom potřebné a důležité věci pro pochopení principu chronických a tzv. nevyléčitelných nemocí. Desítky videí, eBrožur, audií.

A třeba i zdarma Poradenství a free online kurzy Moje cesta®.

Jsme rádi za každou Vaši podporu a děkujeme za Vaši důvěru!

Pavel a Moje cesta®