Relaxace

03.07.2020

Relaxace je nenahraditelnou formou fyzického i mentálního odpočinku v období uzdravovacího procesu - očisty těla i Duše.

V mé 16-ti stranové brožuře "Jak té hlavě, tak v té stravě", kterou naleznete zdarma , vč. audiobrožury v sekci pro Registrované - Pro Vás, kteří chtějí vědět víc najdete mnoho forem odpočinku / relaxace, které jsem praktikoval v procesu mého uzdravení z rakoviny .


HUDBA

Odpočinková, popř. meditační hudba může být velmi důležitým momentem relaxace.

Zbavení se stresu, který je jedním z hlavních ko-faktorů všech nemocí, tím více pokud se jedná o nemoci chronické popř. tzv. nevyléčitelné.

Vidím spoustu lidí např. běhat se sluchátky. 

Pro měl byl a je běh mojí dynamickou formou meditace. 

Nechávám myšlenky proudit mojí myslí, nechat je jen tak přicházet, popř. úplně zmizet. Mě osobně sluchátka na hlavě v průběhu běhu vadí mému "vnitřnímu rozhovoru".

Ale jak říkám relaxace je velmi individuální, to co někomu neprospívá, na druhého působí blahodárně.

V každém případě jak při běhu, tak i při poslechu hudby, třeba meditační je dobré mít kvalitní sluchátka.

Já osobně používám pro nahrávání mých video i audio relací sluchátka Audio-technika ATH-M40x, které používám kromě poslechu hudby rovněž v mém studiu na nahrávání audiobrožur a připravovaného Podcastu Moje cesta.

Objednat online si je můžete , stejně jaké spoustu jiných zajímavých věciček např. v e-shopu MUZIKER, popř. si pro ně zaskočit do jedné z jejich 6 prodejen v ČR.

Pro poslech mých oblíbených autorů, popř. pro účely relaxace používám bezdrátová sluchátka s funcí "Noice Cancelling" ) mezení vnějšího ruchu SENNHEISER HD 4.50BTNC.

Jsou za skvělou cenu, baterie vydrží skoro 30 hodin a můžete si je pořídit třeba jako já v síti DATART. Při výběru Vám poradí a své prodejny mají na každém rohu:-)


METODA ACCESS BARS 

Metodu Access Bars (v zahraničí známá jako Access Consciousness) je skvělou metodou, nejenom relaxace, ale i vnitřního rohozvoru se svým podvědomím. 

Rozhovoru na úrovni výměny energií.

Kdy zkušený Facilitator metody Access Bars, napojený na Vaše podvědomí dokáže rozpoznat nejeden zamotaný uzel.

A navést člověka na správné chápání, např. opakujících se událostí, které se člověku dějí, jakoby pořád dokola. 

Vzhledem k složitosti této metody jsem připraven Vám poradit s výběrem facilitátora.

A pomoci Vás navést na cestu vnitřního dialogu, tak aby se účinky této skvělé metody  ještě zvýšily.


ZMĚNA PROSTŘEDÍ | CESTOVÁNÍ

Velmi důležitá je v procesu uzdravování změna aktuálního prostředí. 

Ne vždy to úplně jde, už třeba díky zaměstnání.

Nebo někdy složitému rodinnému prostředí, které může být a mnohdy taky je pro mnoho lidí "kámen úrazu".

Stačí jenom na několik týdnů (doporučuji min 4 týdny) , vyletět někam, kam člověk vždy od srdce chtěl letět.

A třeba jenom ve své "vlastními" programy sešněrované mysli nemohl, důvodů se našlo vždy hodně. Po zjištění diagnózy např. nevyléčitelná nemoc nás k tomu naše Duše, pro někoho zní lépe náš život přímo vyzývá.

Jenom se prostě uklidnit, seřadit si priority v životě, zaposlouchat se do svého srdce.

Já jsem v období mé rekonvalescence a procesu očisty těla a duše odletěl neprodleně na Floridu, kterou máme s našimi dětmi moc rádi. 

Za prvé, měl jsem klid od všech doktorů, kteří mě atakovali ze všech stran. Za druhé jsem se mohl plně soustředit sám na sebe a na svůj vnitřní rozhovor.

Nepřekvapí Vás, že už dlouhá léta, jak v mém byznyse, tak i soukromě využívám online portál online portál Booking.com.  Obrovská škála ubytování, skvělé ceny, výborná komunikace, intuitivní prostředí. Můžu jenom doporučit.

Pojištění své cesty za zdravím nebo třeba jenom pojištění Vaší rodinné dovolené si můžete sjednat jednoduše online zde.