[Prosinec 2021] Nádherný vánoční čas, trochu hektika spojená s koncem roku 2021 a na konci měsíce překvapení, které bych nečekal:-)

13.01.2022

Přes krásný prosinec, požehnané svátky vánoční jsme se celá rodinka nakonec propracovali k tzv. nemoci, které si většina z nás zvykla říkat Cov!d-19 :-)

Jak se to může podařit?

Jednoduše.

Stačí, když úhlavní nepřátelé všech občanů naší krásné české republiky (politici), zoufalí z klesajících čísel falešně otestovaných, znovu zneužijí Ty naše nejmilejší - naše děti. 

A nechají je za pomoci svých kolaborantů a poskoků (ředitelů škol) už ne jedenkrát, ale dvakrát týdně špejlovat v jejich indoktrinačních zařízeních (omlouvám se školách).

A tak moje skvělá dcerka přinesla pozitivní AG test a pak to potvrdil další test-netest (PCR), který stejně k ničemu neslouží a pozitivita byla na světě.

A já "špejlovací skeptik" jsem se musel vydat do "kadibudky", kde jsem naplival do plastového kelímku a předal moje sliny robotovi v bílém plášti, s několika kryty dýchacího ústrojí na sobě.

A stejně jako můj syn i moje žena - světe div se - všichni pozitivní!

Tu taškařici s registrací, chaosem se zasláním testu, vyšokovanou sestřičkou, která se mně ptala jak se mi daří (a já řekl skvěle) už ani nebudu popisovat.

Je to všechno pro smích a tak k tomu i přistupujeme.

A užíváme si společně 14-denní karanténu.

Děti jsou absolutně v pohodě, moje žena pokašlává a společně se cítíme o něco víc unavenější.

Ostatně jako při chřipce:-)

Jsem rád, že jsem se s mým soudem ohledně tzv. nemoci Covid-19 nemýlil.

Tvrdím totiž dlouhodobě, že nic takového jako Cov!d-19 neexistuje.

A že je to jenom perfektně "nabrandovaná" (velmi pravděpodobně uměle vytvořeným patogenem) chřipka, s cílem pořádně vyděsit lidi (a že se jim to podařilo) teď už začíná tušit skoro každý normálně smýšlející člověk.

Ostatně už nějaký čas této disharmonii a "vnější i vnitřní otravě" našeho těla říkám s úsměvem Chřip-Cov!d.

Z čeho ta otrava našeho organizmu pochází, ať si dosadí každý sám.

A kdo chce tu chřipku vidí a kdo ne (a má vymytý mozek) ať se bojí Cov!du:-)

A nakonec snad můžu jenom říct, že podle všech příznaků, které jsem měl to byla doopravdy klasická chřipka s lehkým průběhem. Dva dny jsem se potil, omezil běh, a pár dnů jsem pokašlával. Samozřejmě jsem nebyl u doktora (co bych tam dělal) , nebral žádné chemické prášky, kromě pár vitamínů od české firmy ENERGY, kterou už více než 10. let používáme.

O všem budu mluvit v nové epizodě č.31 podcastu Moje cesta.

Tak to byl ve stručnosti skvělý, Vánocemi prosycený prosinec 2021 zakončený "hrůzostrašnou nemocí", která není nic jiného než obyčejná chřipka.

Nutno doplnit pro Ty co zbytečně neblbnou, nesledují TV a (a)sociální média, žijí zdravě, chovají se slušně, hýbou se a nejí "garbage". 

Každý si totiž tvoříme svoji realitu sami.

Někdo žije v hologramu plném strachu, obav a strašných nemocí a někdo zase uprostřed milujícího Vesmíru, který je vždy nakloněný nám Všem.

Aneb jak říká jedna moudrá kniha platí:

Člověče přičiň se a vše ostatní Ti bude přidáno.


A k tomu patří ještě více toto (nejenom pro vystrašené):

Poznáte pravdu a pravda Vás učiní svobodnými.

To pro všechny, kteří věří pohádkám o strašidelném viru, slušných politicích, kteří se nám snaží pomoci a substanci - zachranitelce, která alternuje to nejcennější co máme. 

Naše DNA. 

Vše NEJ v Novém roce 2022 a spoustu správných rozhodnutí přeje

Pavel Vojtek

Holistic Cancer Survivor | Health Evangelist