Potravinové doplňky

03.07.2020

POTRAVINOVÉ DOPLŇKY

Potravinové doplňky tvoří důležitou část naší životní cesty.

A to hlavně v naší době, kdy naše strava již neobsahuje ty živiny, vitamíny a potřebné nutrienty, které potřebujeme pro náš zdravý vývoj.

Potravinové doplňky jsou rovněž velmi důležité v době uzdravení ze všech našich nemocí, o to více to platí pro tzv. nemoci chronické nebo nevyléčitelné.

Velmi doporučuji se zaregistrovat v sekci Pro Vás, kteří chtějí vědět víc a přečíst si moji brožuru "Jak té hlavě, tak v té stravě" , popř. si poslechnout v klidu moji audiobrožuru " Jak v té hlavě, tak v té stravě".

Popisuji v obou vše potřebné pro nastartování procesu sebeuzdravení pomocí očisty - Detox Těla a očisty - Detoxu duše, kde zmiňuji rovněž velmi užitečné potravinové doplňky.

Nebo použít klasický způsob, který bych doporučoval nejvíce a to je poradit se s obchodním poradcem společností zabývajících se zdravou výživou a potravinovými doplňky.

Tady bych velmi vyzdvihnul a doporučil společnosti :

jejichž výrobky jsou skvělé a s ženou a dětmi je již dlouhá léta používáme (např. v případě potřeby, v době kdy máme oslabený imunitní systém atd.).

Rádi Vám doporučíme ověřené poradce obou společností výše, tak aby nedošlo ke kontraindikacím, jak při užití potravinových doplňků, tak i nežádoucím účinkům v procesu uzdravení.

Na závěr bych chtěl říct, poslouchejte prosím při výběru jak Vaší každodenní stravy, tak i různých potravinových doplňků nejenom Váš "zdravý selský rozum", ale i Váš 6-tý smyl - Vaši intuici, která vyvěrá z Vašeho srdce.

Tam se nikdy nezmýlíte...