[Potravinové doplňky]: Může být tato super potravina prevencí proti rakovině? Samozřejmě může!

19.03.2021

Stejně tak jako desítky jiných rostlin, které podporují náš imunitní systém v časech největší potřeby.

Všichni určitě víte, že jsem zastáncem přírodní stravy.

Přírodní strava a očista - Detox těla byly nejdůležitějšími faktory (s očistou Duše), které spustili proces mého spontánního uzdravení z rakoviny.

Dalším důležitým krokem v tomto procesu sebeuzdravení (pro někoho méně a pro někoho více) jsou potravinové doplňky, které působí jako prevence rakoviny, popř. jako podpůrná terapie při onkologických onemocněních.

Rovněž jsou velmi užitečné jako sekundární prevence - tzn. jako ochrana pacientů po ukončení onkologické léčby např. proti recidivě onemocnění.

Jednou z více než zajímavých rostlin je Annona Muricata (Graviola)

Rostlina používaná domorodými kmeny v Jižní Americe má blahodárné účinky v prevenci rakoviny, ale rovněž i v období stabilizace a rekonvalescence.

Přečtěte si zajímavý článek na našem partnerském webu - platformě zdraví UZDRAV.SE a poraďte se s odborníkem o jejím nasazení pro podporu vašeho imunitního systému.

Přeji příjemné počtení a inspiraci v procesu uzdravení.

Pavel a Moje cesta®


[P.S. Určitě neprozradím více než musím, když řeknu, že intenzivně pracuji na "stabilizačním balíčku pro mé zdraví hledající" - onkologické pacienty, kterého součástí bude samozřejmě přípravek z této neuvěřitelné rostliny, s kořeny v Jižní Americe.]


[Poznámka] Tento příspěvek byl původně publikován v únoru 2015. Byl aktualizován a znovu publikován v březnu 2019. Převzat z webu platformy zdraví WWW.UZDRAV.SE