[Poděkování] Moje vřelé díky patří dnes nejenom všem sledujícím mého webu, ale hlavně všem fanouškům Youtube kanálu Moje cesta. Je Vás právě rovných 100!

05.10.2022

Nikdy jsem za dobu mise Mojí cesty neměl a ani neplánuji mít žádnou reklamu.

Vše nechávám do sebe tak nějak zapadnout. 

Vše je totiž v našich životech jak má být.

Vy, kteří mne sledujete a znáte mne víte, že jsem natočil za posledních dobu desítky edukativních videí, které jsou všechny dostupné na svobodné video platformě MOJECESTA.TV.

Vím, že zvyk je železná košile a tak jsem pro vás založil Youtube kanál Moje cesta.

Najdete na něm většinu videí (všechny jsou právě na MOJECESTA.TV) z video podcastu Moje cesta, videosérie Moje cesta, online kurzů Moje cesta a jiných edukativních videí.

Čas letí dál a dál a tak jsem před několika dny zjistil, že na počítadle odběratelů a fanoušků mého Youtube kanálu Moje cesta naskočilo číslo 100.

Vím, že to v současné době youtuberů a tik-tokerů nic neznamená.

Mě to ale nevadí, protože vím že kdo si svoji cestu má najít, vždy si ji najde.

A to platí i o mém Youtube kanále Moje cesta, který se téměř ze 100% zabývá "nepopulární" tématikou, kterou dozajista téma rakovina je.

Proto bych chtěl všem současným fanouškům od srdce poděkovat za jejich přízeň, které si nesmírně vážím. A současně bych chtěl pozvat i nové odběratele na exkurzi do jednoho z možná pro (nejenom) bílou alopatickou medicínu nejvíce nepochopitelných Youtube kanálů, týkajících se problematiky uzdravení z rakoviny vůbec.

Milí přátelé, odběratelé, fanoušci a zdraví hledající

V polovině listopadu 2017 jsem při mém nejsilnějším mimotělním zážitku slíbil, že se budu vytrvale starat o šíření mého příběhu cesty spontánního uzdravení z rakoviny. 

Slíbil jsem Bohu, ale i sám sobě, že budu pomáhat lidem pomocí osvěty na mých webech, podcastu Moje cesta, webinářích, v mojí online škole Moje cesta, ale i při našich osobních nebo online konzultacích.

A nově i při besedách o uzdravení z rakoviny.

Ta první bude symbolicky 5.11.2022 v budově Staré školy ve Vraném nad Vltavou.

Děkuji Vám, že mi v mé životní misi pomáháte.

Třeba sledováním Youtube kanálu Moje cesta či šířením jeho poselství mezi další  "zdraví hledající" s diagnózou rakovina.

A nakonec bych chtěl vzpomenout, že mi spousta lidí už několikrát řekla, že ta mise Mojí cesty uzdravení z rakoviny nemá proti velké přesile farmaceutického a medicínského průmyslu žádný smysl. Já si to nemyslím.

Vše dobré má smysl a je úplně jedno kdo proti Vám stojí.

Ještě jednou děkuji, že mě sledujete a posloucháte.

S přáním pevného zdraví

Pavel Vojtek

zakladatel edukativního webu Mojecesta.org a platformy zdraví UZDRAV.SE

Holistic Cancer Survivor | Healt Evangelist | Průvodce, Mentor a Coach