[Podcast Ep.#43] O davové psychóze, opičích neštovicích, strachu z různých nemocí a jejich vlivu na naše tělesné a duševní zdraví

03.06.2022

Vítejte v epizodě č.43, která pojednává o aktuálním tématu opičích neštovic a indukované davové psychózy prosycené právě strachem z různých nemocí. 

Dozvíte se v ní nejenom můj názor na aktuální dění kolem (dle mého připravované) pandemie opičích neštovic, ale třeba i můj názor na nemoci jako takové, Cov!d-19 nevyjímaje.  

Se spoustou skrytých sdělení, které dostávám, jak někdy říkám "vesmírnou poštou".

Velmi otevřená a "heretická" epizoda, která je (nejenom) o manipulaci davů ústící do všeprostupující davové psychózy, která vyhovuje ... zeptejte se komu.

Je taky o další (dle mého) vykontruované pandemii opičích neštovic, která má lidi zase jenom vyděsit.

 A odtáhnout jejich Mysl od hroutícího se současného falešného světa iluzí.

Je to jedna možná z nejkontroverznějších epizod podcastu Moje cesta popisná právě současné vyhrocené době, odpovídající na spoustu většině lidí skrytých "jevů", jako jsou např. (nejenom) různé chronické či civilizační nemoci.

Dotknu se taky všude přítomné cenzury a nového informačního webu www.Vecikveci.cz.

Najdete na něm spoustu zajímavých informací.

Najdete na něm zajímavé články a taky všechny mé příspěvky týkajících se více života kolem nás.

V této pro někoho kontroverzní epizodě vzpomenu např. i zajímavý příběh mého syna v jeho škole, kde probírali téma "Co je to zodpovědnost" a přístup dětí např. k různým druhům nemocí. 

Pokud čekáte epizodu, která bude akcentovat a souhlasit s neustále dokola omílaným narativem světa kolem nás, prosyceného neviditelnými viry, který vidíte a slyšíte z mainstreamových médií, je lepší tuto epizodu č.43 vynechat.  Pokud však očekáváte informace "z druhé" alternativní strany, je tato epizoda právě pro Vás. 

Vy co se rozhodnete si ji poslechnout, si ji užijte v klidu a v pohodě! 

Hodně zdraví na těle i na Duši přeje

Pavel Vojtek 

Hostitel podcastu Moje cesta® 


Podívejte se na tuto epizodu ve formě video podcastu na Youtubu kanále Moje cesta