[Podcast Ep.#36] O válce, svobodě slova a nápadně rychle vyvanulé pandemii

15.03.2022

Vítejte v epizodě č.36, která se zabývá tématem současné války, pomalu vyprchávající svobody slova a tak nějak záhadně rychle vyvanulé pandemie.

Slíbil jsem si, že nebudu v mém podcastu Moje cesta komentovat politická témata, ale v tomto případě musím udělat výjimku.

Současná vypjatá situace v područí masivní manipulace sdělovacích prostředků doplněných (a)sociálními médii, kterou jsme mohli vidět v minulých dvou letech je natolik vyhrocená, že určitý nadhled a uklidnění je více než na místě.

Proto právě teď ve dnech "kdy jsme ve válce" (a ani nevíme s kým), kde na nás "číhá smrt za každým rohem", se možná hodí slova s neutrálním nadhledem někoho, kdo nemá ze smrti strach.

Naopak si užívá plnými doušky svůj život v okruhu svých milovaných.

Vhled někoho kdo si zažil jednu z nejhlubších tělesných i duševních propastí, kterou si kdo z Vás může jenom představit.

A tom byla diagnóza rakovina a pár zbývajících týdnů života.

A následné uzdravení holistickým způsobem.

Bez léků a bez lékařů.

Možná právě proto stojí za vyslechnutí tato epizoda (30 min.) o nesmyslné válce, vyprchávající svobodě slova a tak nějak podezřele rychle vyvanulé pandemii.

Otázkou je jenom do kdy se tu objeví "další rudý hadr" před osleplým a unaveným českým býkem, uměle podsunutý dřímající většině z nás.

Proto buďme bdělí a v pozoru na naší nové cestě životem. Buďme nestrannými, nezávislými pozorovateli. To nám přinese ten tolik žádaný a potřebný klid a mír.

Na těle i na Duši.

Přeji příjemný, nikým a ničím nerušený poslech! 

Pavel Vojtek | Holistic Cancer Survivor

Hostitel Podcastu Moje cesta