[Podcast Ep.#36] O válce, svobodě slova a nápadně rychle vyvanulé pandemii

15.03.2022

Vítejte v epizodě č.36, která se zabývá tématem současné války, pomalu vyprchávající svobody slova a tak nějak záhadně rychle vyvanulé pandemie. 

Slíbil jsem si, že nebudu v mém podcastu Moje cesta komentovat politická témata, ale v tomto případě musím udělat výjimku.  

Současná vypjatá situace v područí masivní manipulace sdělovacích prostředků doplněných (a)sociálními médii, kterou jsme mohli vidět v minulých dvou letech je natolik vyhrocená, že určitý nadhled a uklidnění je více než na místě. 

Proto právě teď ve dnech "kdy jsme ve válce" (a ani nevíme s kým), kde na nás "číhá smrt za každým rohem", se možná hodí slova s neutrálním nadhledem někoho, kdo nemá ze smrti strach

Naopak si užívá plnými doušky svůj život v okruhu svých milovaných. 

Vhled někoho kdo si zažil jednu z nejhlubších tělesných i duševních propastí, kterou si kdo z Vás může jenom představit. 

A tom byla diagnóza rakovina a pár zbývajících týdnů života. 

A následné uzdravení holistickým způsobem.

Bez léků a bez lékařů.

Možná právě proto stojí za vyslechnutí tato epizoda (30 min.) o nesmyslné válce, vyprchávající svobodě slova a tak nějak podezřele rychle vyvanulé pandemii. 

Otázkou je jenom do kdy se tu objeví "další rudý hadr" před osleplým a unaveným českým býkem, uměle podsunutý dřímající většině z nás. 

Proto buďme bdělí a v pozoru na naší nové cestě životem. Buďme nestrannými, nezávislými pozorovateli. To nám přinese ten tolik žádaný a potřebný klid a mír. 

Na těle i na Duši. 

Přeji příjemný, nikým a ničím nerušený poslech! 

Pavel Vojtek | Holistic Cancer Survivor 

Hostitel Podcastu Moje cesta 


Epizoda č.36 ve formátu mp4 na Youtube kanálu Moje cesta®