[Podcast Ep.#27] O pravé víře a její důležitosti na cestě uzdravení z rakoviny a jiných nemocí

11.12.2021

Vítejte v epizodě č.27, která je o pravé víře a její důležitosti při uzdravení z rakoviny a jiných chronických či civilizačních nemocí. 

V této epizodě akcentuji důležitost "pravé Víry" a předkládám ke zkoumání a zamyšlení se nad otázkou - Proč si většina z nás plete tu pravou víru s náboženstvím?  

A odpovídám rovněž proč tomu tak je. 

Vysvětluji v ní nezastupitelnou úlohu té pravé víry v procesu uzdravení ze všech různých chronických a civilizačních nemocí. A dávám na svém příkladu Spontánního uzdravení z rakoviny ke zvážení zamyšlení, proč vlastně tato víra v Absolutno, Vesmír, Vyšší inteligenci, Přírodu nebo jak si každý může tuto "Entitu" představit podle své víry a přesvědčení jinak, přináší do našich životů tolik klidu, lásky, pochopení, pokory a vděčnosti. 

Vím, že pro spoustu z Vás, hlavně ateistů a "něcistů" bude tato epizoda zhola nepochopitelná. 

Nevadí, má to tak být. 

Vnitřně ale cítím a jsem přesvědčený, že ve spoustě z mých posluchačů a sledujících mé sociální nebo i jiná média zažehne tato epizoda tu potřebnou jiskřičku zvědavosti, na které vykvete strom poznání a uvědomění, které jsem měl možnost zažít já při mém nejvýraznějším mimotělním zážitku. 

A zažívám jej každý jeden Boží den. 

 Jsem za to moc vděčný. Všemu a Všem. 

Užijte si tuto epizodu v klidu a v pohodě 

Pavel Vojtek | Holistic Cancer Survivor 

hostitel podcastu Moje cesta a zakladatel MOJECESTA.TV 


Shlédněte tuto epizodu podcastu Moje cesta® ve formátu mp4