[Podcast Ep.#23] 20 důvodů proč se já, má žena a moje děti nenecháme očkovat proti Cov!d-19

10.11.2021

Zaposlouchejte se do možná nejdůležitější a nejnaléhavější epizody mého podcastu v roce 2021.

Je o 20 osobních a fakty podložených důvodech, proč se já, moje žena a ani moje děti nenecháme v žádném případě očkovat proti tzv. nemoci Cov!d-19.


Mluvím v ní o všech těchto dvaceti důvodech a popisuji ke každému z nich co mě k mému pevnému rozhodnutí vede. Mluvím znovu a velmi naléhavě o největším IQ-testu 21.století, sloužícímu k splnění kvalifikačního kritéria a to je přežití v této době plné manipulace, koerze a námi samotnými na sobě indukovaného stavu sebe hypnózy. 

Vím, že u spousty mých posluchačů a sledujících moje stránky a komunikační platformy Moje cesta® vzbudím možná vlnu nepochopení.

A možná a v to pevně věřím i naopak pochopení a následného probuzení z této umně vykonstruované falešné reality nebezpečného viru a nemoci, které většina z nás uvěřila.

Jsem připravený na obojí, stojící pevně s rovnou páteří pomoci každému, který ji bude potřebovat.

Tak jak to dělám každý boží den s Vámi, kteří trpíte diagnózou rakovina.

Všem z Vás, které to zajímá doporučuji si projít stopáž videa a těch 20 důvodů popsaných níže, ve které je všech těch 20 důvodů popsáno. Za všemi si stojím a jsem připraven na věcnou a hlavně selským rozumem prosycenou argumentaci. 

Při sledování této epizody prosím vypněte Vaši myšlenkami přeplněnou mysl a v klidu a v pohodě si tuto velmi důležitou epizodu užijte.

Dejte si sluchátka a vyjděte si klidně osamoceni na procházku do lesa.

Tam v klidu vše-objímající přírody Vám ta všechna skrytá manipulace a zkouška, která stojí před námi všemi docvakne. Uvidíte.

Pevně tomu věřím a modlím se za Vás!

Pavel Vojtek

Holistic Cancer Survivor a Healh Evangelist