Osobnostní rozvoj

03.07.2020

Prostřednictvím mého procesu spontánního uzdravení z rakoviny jsem pochopil, že jedním ze základních poslaní každého člověka je na sobě každý den pracovat.


Pracovat s dobrými úmysly a bez zaměření pouze na osobní prospěch, jak je to zaužíváno v naší euroatlantické civilizaci.

Pracovat na sobě tak, aby byl člověk vždy lepší jako byl včera.  

A prospěšnější pro celou naši komunitu.


KNIHY * ČETBA

Knihy se staly neoddělitelnou součástí mého procesu uzdravení.

Četl jsem vášnivě každý den a přečetl jsem desítky knih s různou tématikou. 

Někteří autoři a jejich knihy se mi dostaly hodně pod kůži (více v kapitole Oblíbení autoři). A musím upřímně říct, že jsem knihám velmi vděčný za jejich inspiraci a moudrost, kterou mi poskytly.

Ostatně knihy jsou a už navždy budou mojí téměř každodenní rutinou, relaxací a rovněž i určitou formou pasivní meditace.

Na trhu je spousta kvalitních knihkupectví, nabízejících různé knihy.

Já mám rád rodinné firmy, s co největším regionálním dosahem, proto jsou mojí volbou KNIHY DOBROVSKÝ. Právě pro svoji regionální působnost a široké zastoupení titulů.

Pokud snad někdy KNIHY DOBROVSKÝ neměli titul, který by mi padl do oka, zaskočím do jednoho s největších online knihkupectví, kterými jsou MEGA KNIHY.

Mé TOP 3 oblíbené knihy :

No.1. Valerij Sinelnikov  -  Dohoda s nemocí I.

No.2. Bruce Lipton  -  Biologie víry 

No.3. Eckhart Tolle  -  Moc přítomného okamžiku 

Ani jedna z nich Vás zaručeně nezklame, nejenom na Vaší nové cestě za zdravím.

Přeji Vám příjemné počtení.


e-Learning a Online škola Moje cesta®

Online prostředí poskytuje spoustu prostoru pro studium a osobnostní rozvoj

Základním cílem a misí Online školy Moje cesta® je předavaní informací a edukace široké veřejnosti o možnostech uzdravení z rakoviny a jiných tzv. nevyléčitelných nemocí.

V e-Learning platformě a online škole Moje cesta® najdete 3 sekce:

Do těchto sekcí Vám budeme nahrávat postupně různé edukační programy Moje cesta®, tak aby jste si (pokud možno nejlépe) uvědomili příčiny svých nemocí a zaměřili se na správnou cestu vedoucí k Vašeho uzdravení.

Cestu Spontánního uzdravení Vašeho těla i Duše.

Vyberte si jeden z našich e-Learning programů a ePublikací Moje cesta® zde!Jedním z hlavních poslání člověka je na sobě neustále pracovat. Být lepší a prospěšnější pro celou naši komunitu jako byl včera.