[Nový článek na Blogu] Je vakcína proti Cov1d-19 největším IQ-testem lidstva ve 21.století?

27.05.2021

Očkovat nebo neočkovat? Tak zní asi nejvíce omílaná otázka a snad největší dilema těchto dnů.

Tuto důležitou otázku, která "má cenu života" si každý den pokládají milióny lidí na celém světě.

Přiznám se, že ani mně se tato otázka nevyhýbá, ba naopak sleduje mně (téměř) na každém kroku.

Na můj osobní názor se mně ptá spousta lidí, známých, neznámých i zdraví hledajících a tak jsem se rozhodl k tomuto tématu vyjádřit v novém článku na blogu Moje cesta®.

Mám velké štěstí, že mi ta oči-otevírající epizoda v mém životě (mé Spontánní uzdravení z rakoviny) a s ní spojené mimotělní zážitky, na tuto klíčovou otázku v životě každého z nás odpověděla.

Beze vší pochybnosti.

Věřím svému tělu a s ním propojenému největšímu ochránci našeho života a tím je náš imunitní systém

Jsem přesvědčený, že si náš správně fungující imunitní systém (více o úloze a důležitosti našeho imunitního systému zde) a naše přirozená imunita poradí i s horšími nemocemi našeho těla, než je nějaký pofiderní a v mnohém s jeho nápadně přifouknutým narativem stále dokola omílaný tzv. Cov1d-19.

Jsem o tom přesvědčený.

Proto o tomto ožehavém tématu otevřeně přemítám a s respektem píši o "Největším IQ-testu naší civilizace", v tomto napětím a velkými změnami nabitém 21.století.

Uspějeme v něm? Uvidíme.

Více o mém názoru na to co se děje kolem nás a můj osobní náhled na tzv. vakcinaci v mém novém článku na Blogu Moje cesta® zde!

Příjemné počtení a hlavně správné rozhodnutí v době plné zbytečného strachu, manipulace a cenzury přeje

Pavel a Moje cesta®

Nepodceňte možná nejdůležitější rozhodnutí Vašeho života. Pátrejte po informacích, zajímejte se aneb "Kdo klepe tomu je vždy otevřeno".