[Nové video a audio] Proč nám to lékaři nevysvětlí? (Krátká zamyšlení nad životem šťastným i strastným, č.9)

10.07.2023

Vítejte u dalšího krátkého videa č.9 (3.min) v nové sekci mého video kanálu Moje cesta.

 Tato sekce bude obsahovat většinou krátká videa (do 5. minut), která budou mými zamyšleními jak nad mými články na blozích Moje cesta, tak i inspirována sezeními s Vámi při našich nespočetných konzultacích Moje cesta. Tyto videa budou krátká, jenom ve formě audio relace dostupné pro Vás jak na mém Youtube kanále, tak na kanále Moje cesta na Soundcloud či edukativním webu www.Mojecesta.org. 

Toto mé dnešní zamyšlení je nad celospolečenským nepochopením základu všech nemocí a fungování našeho imunitního systému. 

V této krátké relaci se zamýšlím nad stále nepochopeným skrytým významem nemocí, který není nic jiného než to, že tzv. nemoci jsou vlastně v reálném životě sebe ozdravné a samočistící procesy našeho těla. 

A to platí pro chřipku, neexistující Cov1d a v neposlední řadě i pro rakovinu. 

Toto krátké video Vám znovu připomene vysoký stupeň indoktrinace vědců a lékařů bílé medicíny. Těch kteří považují symptomy za nemoci a sebe čistící procesy našeho těla (funkce imunitního systému) za procesy proti kterým je potřeba bojovat. V hlubokém nepochopení a indoktrinaci západním alopatický kurikulem právě našemu tělu škodlivými léky a různými pofiderními terapiemi. 

Užijte si tuto krátkou relaci v klidu a v pohodě. 

Přeji Vám příjemný poslech! 

Pavel Vojtek 

Průvodce, Mentor, Podcaster a nezávislý Blogger Holistic Cancer Survivor


Poslechněte si toto krátké zamyšlení na vlnách podcastu Moje cesta nebo na kanále Soundcloud