[Nová video platforma] Svobodná video platforma MOJECESTA.TV pro všechny, kdo hledají ztracené zdraví nebo uzdravení z nemocí je online!

27.11.2021

Vítejte na místě, kde najdete uzdravení Vašeho těla, ale i Duše. Dostupné pro Vás 24/7/365. Bez cenzury a jakýchkoliv restrikcí.

Již mnohokrát avizováno např. v epizodách podcastu Moje cesta se stalo skutkem. Nová svobodná video platforma MOJECESTA.TV je online!

Video platformu MOJECESTA.TV jsem vytvořil pro všechny z Vás, kterým byla sdělena diagnóza rakovina či jiná tzv. nevyléčitelná nemoc nebo jenom chcete pracovat na svém pevném zdraví. Desítky hodin jsou na tomto jedinečném místě uzdravení těla a Duše připraveny jenom pro Vás!

Užijte si desítky videí zdarma a načerpejte energii uzdravení!

Poslechněte si různé rozhovory, zapojte se třeba do online kurzů nebo se jenom zaposlouchejte do epizod video podcastu Moje cesta®.

Anebo se staňte členy MOJE CESTA.TV a brouzdejte desítkami videí určeným pouze pro členy edukativní video platformy MOJECESTA.TV. 

[Více info o členské sekci MOJECESTA.TV zde!]

Věřím a jsem přesvědčený, že Vám video platforma MOJECESTA.TV přinese do Vašeho života provzdušnění a jiný (holistický) pohled na Vaše zdraví a uzdravení z různých nemocí. A to hlavně Vám, kterým byla sdělena diagnóza rakovina nebo jiná tzv. nevyléčitelná nemoc.

Přeji nikým a ničím nerušené studium a poslech.

Srdečně Vás zdraví

Pavel Vojtek | Holistic Cancer Survivor 

Zakladatel svobodné video platformy MOJECESTA.TV


Chcete podpořit svobodnou video platformu MOJECESTA.TV?

Staňte se členy naší rozvíjející se komunity a vyzkoušejte 3-denní členství zdarma nebo jenom darujte členství v MOJECESTA.TV někomu komu by mohlo pomoci na jeho cestě k uzdravení!

Moc Vám děkuji za Vaši podporu!