[Nová sekce - DOPORUČUJEME] Ty nejlepší tipy na webu Moje cesta® pro Vás! Na jednom místě, se všemi důležitými odkazy.

12.04.2021

Dostali jste diagnózu nevyléčitelná nebo jiná chronická nemoc? Nevíte kde a jak začít? Právě pro Vás je tu nová sekce na webu Moje cesta® - DOPORUČUJEME.

Sám vím jak je složité se zorientovat "v novém světě" s diagnózou RAKOVINA nebo jiná tzv. nevyléčitelná nemoc.

Hroutí se Vám svět.

Všechny hodnoty a jistoty, které člověk ve svém životě měl jsou ty tam.

Hledáte jakýkoliv zdroj informací vedoucí k zlepšení vašeho stavu. A to většinou ve vypjaté době, kdy Vám klasická medicína sdělí tu zdrcující prognózu - "už Vám neumíme pomoci".

Vím jak se cítíte, zažil jsem si to sám na vlastní kůži.

Proto jsem se rozhodl na rodinné dovolené, na Floridě v druhé polovině roku 2019 (to jsme ještě mohli svobodně cestovat) založit web Moje cesta®.

A jsem moc rád, že se od té doby tisíce zdraví hledající z celého světa inspirují pro mnohé pořád neuvěřitelným příběhem Spontánního uzdravení z rakoviny.

A proto jsem taky doplnil na můj web Moje cesta® novou sekci - DOPORUČUJEME.

Najdete v něm moje nejlepší doporučení.

Zabrouzdáte do desítek videí na Youtube kanálu Moje cesta®, stáhnete si nespočet edukativních e-Brožur Moje cesta®, připojíte se ke kanálu Moje cesta® na aplikaci Telegram nebo se připojíte k nové skupině na svobodné sociální platformě bez cenzury MeWe®.

Popř. se ponoříte do dvou unikátních Protokolů.

Tyto dva moje Protokoly Mojí cesty mě nezadržitelně vedly k spontánnímu uzdravení z rakoviny:

Na nic nečekejte.

 A začněte si v klidu jen tak brouzdat a zajímat se i o jiné cesty, než které nám každý den tluče do hlavy klasická alopatická medicína.

Nebo máte rádi online studium?

Pokud ano, napojte se v klidu domova na jeden z TOP produktů e-Learning platformy Moje cesta®, mezi které patří různé online kurzy a coaching programy .

Nebo si jen sjednejte první konzultaci Moje cesta® zdarma.

To vše je tu nachystáno pro Vás. Na jednom místě se spoustou odkazů na důležité materiály, které Vás dovedou na cestu k uzdravení z rakoviny nebo i jakékoliv z tzv. chronických nebo nevyléčitelných nemocí. 

Přeji hodně inspirace na cestě za sebeuzdravením těla i Duše!

Pavel | Holistic Cancer Survivor

Neexistují žádné tzv. nevyléčitelné nemoci. Existují jenom pacienti, kteří nechtějí pochopit jejich příčiny a pracovat na sobě. Pavel | Moje cesta®