
[Doporučuji] U Džoudyho - místo k zastavení

Místo k zastavení 🌼
My lidé jsme různí.
Narodíme do určité rodiny a ta nás pak "vychovává" ve svých rodinných rytmech, které se táhnou mnohdy po století.
Jsme zdraví a střídavě nemocní, kdy se nám ten stav (u většiny z nás) plynule mění ve stav nemoci, na krátkou dobu se měnící v okamžiky zdraví.
Většinou tomu tak je.
U mých vrstevníků, kterým pomalu táhne na šedesát tomu tak je téměř bez vyjímek.
Polykáme prášky a mnohdy ani nevíme proč a věříme nemocem, které mnohdy ani neexistují. Mnohé z Vás překvapí, že mezi ně patří v určitém slova smyslu i rakovina.
Podle Bible a mnohých jejich současných vykladačů se právě nacházíme v období klamu a svodu (Time of Deception). To co to období znamená mnozí z Vás víte a kdo ne a zajímá Vás to, určitě Vám rychle napoví třeba "všemocná" AI.
V tomto období, o to víc, je potřeba mít místa, kde se Vaše mysl zklidní a srdce zaplesá.
Místa kde si v klidu konteplace třeba dáte dobrý čaj, přečtete knížku, vyberete si léčivý kámen nebo jinou věc, která Vás naladí na opravdový svět. Ne ten fejkový, který je nám předkládán médii, politiky a jinými samozvanými "proroky".
A že jich je.
Jedno z takových míst v Praze, které mi přirostlo k srdci, je právě to místo k zastavení - U Džoudyho 🌼.
Pokud netrpíte různými předsudky si můžete být jisti, že právě tam se uklidníte a příjdete na jiné myšlenky. Spíše k Vám ony samy od sebe, jakmile budete "připraveni" připlují, a ukážou Vám cestu ven z toho současného fyzicky i psychicky náročného "hamster wheelu".
A můžete si tam třeba i koupit moji knihu Návrat z druhého břehu, která Vás na ten druhý břeh plný zdraví, klidu a nefalšovaného štěstí navede.
A pro Vás, kteří trpíte diagnózou jakákoliv tzv. těžká nebo nevyléčitelná nemoc (vč. diagnózy rakovina), je právě to místo k zastavení, které Vás nechá nadechnout a připravit se na Vaši novou cestu. Kam, to bude záležet jen na Vás.
Je to místo, kde se čas od času setkávám se svými čtenáři a uzdravení hledajícími.
Mám jej rád a lidi, kteří tam pracují taky.
Je to místo plné klidu, různých příjemných vůní i pohody.
Možná se tam i my spolu někdy setkáme. Třeba jen tak pokecat o životě a jen tak pobejt.
Nikdo z nás totiž neví, co nám náš život chystá.
Příjemný den plný sluníčka ☀️
Vám ze srdce přeje
Pavel Vojtek 💛
Autor knihy o uzdravení z rakoviny - Návrat z druhého břehu

