[MOJECESTA.TV] Jarní akce pro nové členy video a live stream platformy MOJECESTA.TV!

27.03.2022

Využijte možnost získat přístup k uzamčeným videím na video & live stream platformě MOJECESTA.TV. A to hned na celých 30.dní zdarma!

Svobodná video platforma MOJECESTA.TV je jednoduché a intuitivní prostředí na kterém najdete desítky videí, webináře i online kurzy z Mojí cesty uzdravení z rakoviny.

Standartně nabízím všem návštěvníkům MOJECESTA.TV vždy 3-denní bezplatné členství po dobu kterého každý z registrovaných návštěvníků může shlédnout všechny videa, vč. těch uzamčených jenom pro členy.

S příchozím jarem jsem se rozhodl, že toto 3-denní období zdarma rozšířím na celých 30.dnů!

Tzn. každý z Vás kdo se zaregistruje na MOJECESTA.TV (přesný postup pro registraci níže) do měsíčního členství a zadá bonusový kupón při registraci, může brouzdat všemi dostupnými videi na celý následující měsíc zdarma.

Akce je dostupná: 27.3. - 27.4.2022 Co získáte: 100% slevu na první měsíc členství MOJECESTA.TV (30.dnů zdarma) | Pro koho: pro všechny návštěvníky a nové členy video platformy MOJECESTA.TV

Tímto krokem samozřejmě také podpoříte misi Mojí cesty, kterou je pomáhat lidem s diagnózou RAKOVINA nalézt cestu k uzdravení.

Pro získání bonusového kuponu pro registraci akce mi prosím napište krátkou zprávu na oficiální telegram kanál @Mojecesta1 nebo na tento kontaktní formulář.

Napište mi o bonusový bonusový kupón se 100% slevou na první měsíc zde!

Věřím, že Vás jarní nabídka 30. dnů zdarma potěší a Vaše členství na MOJECESTA.TV Vás nasměřuje na Vaší cestě za uzdravením z rakoviny, ale i jiných nemocí zase o krok dále!

Přeji krásné první jarní dny!

A hodně zdraví na těle a na Duši!

Pavel Vojtek | Holistic Cancer Survivor

Zakladatel svobodné video & live stream platformy MOJECESTA.TV


Postup při registraci akce:

  1. Po kliknutí na registrační link zde si vyberte měsíční předplatné (149,-Kč), 
  2. Zadejte svoje nacionále (jméno, příjmení a email) a 
  3. Zadejte Vaši platební kartu (potřebná pro Vaši verifikaci). 
  4. Napište mi o bonusový kupón (zde) a 
  5. Zadejte tento kupon do okénka "kupón nebo dárková karta". 
  6. Automaticky se Vám nastaví 30 denní členství v MOJECESTA.TV zdarma. 

A můžete svobodně brouzdat...

Další informace:

  • Pokud se Vám i po 30.dnech free brouzdání a studia bude MOJECESTA.TV líbit budete moci pokračovat dále s předplatným 149,-Kč/měsíčně anebo 1490,-Kč/ročně (17% sleva). 
  • Pokud se budete chtít z video kanálu MOJECESTA.TV odhlásit můžete to udělat jednoduše kdykoliv v průběhu 30-denního zkušebního období v sekci "Nastavení".