[Krátké zamyšlení] Některá rozhodnutí se nedají vrátit.

15.12.2023

Pár jednoduchých slov, které spoustu z nás bude strašit i na smrtelné posteli.

Některá rozhodnutí se totiž doopravdy nedají vrátit. 

Bylo by fér pokud bychom je dělali při našem plném vědomí, tzn. pokud bychom si 100% uvědomovali jejich dosah a s tím spojené mnohdy dalekosáhlé následky.

Jedním z mých nejhorších životních rozhodnutí bylo pro mnohé doposud nepochopitelné jít na nesmyslnou chemickou léčbu.

Drastickou léčbu, které na zcestí svedená bílá medicínská věda říká chemoterapie, která je součástí tzv. zlatého onkologického standardu. 

V hlubokém nevědomí a v opojení povedené operace jsem se k ní nechal přemluvit v období mojí první diagnózy rakovina. Více jak měsíců jsem pak nebyl schopen v mém životě, ale i podnikání myslet a přijímat správná rozhodnutí. 

Chemoterapie mi otrávila tělo a co bylo nejhorší, zakalila mi moji mysl, důsledkem čeho byly obrovské ztráty v mém podnikání i osobním životě a to nejenom finanční.

Zpětně se podivuji, jak jen jsem mohl jenom být tak hloupý a důvěřivý.

Dalším bezpochyby ne úplně moudrým rozhodnutím bylo v mé hluboké hypnóze nechat moje milované děti před mnoha lety naočkovat.

Naočkovat tzv. dětskými vakcínami proti mnohdy neexistujícím nemocem. 

 Už bych to mé neuvážené a propracovanou propagandou současné doby ovlivněné rozhodnutí mojí zakalené mysli nikdy neopakoval.

Dívaje se kolem sebe na ty raketově roustoucí čísla nejenom nemoci zvané autismus, ale i jiných různými velkými písmeny označenými nemocemi jako je ADHD atd. je mi jen teskno u srdce kam že ten současný svět na své spirále sebezničení spěje.

Chvála Bohu,

Jsme já tu chemošku, moje milované děti všechny ty různá očkování a v posledních pár letech tu šílenou Covidovou mánii přežili ve zdraví.

I proto si teď žijeme zdravý a spokojený život.

Netrápí nás žádné nemoci.

A pokud snad nějaké přijdou jako např. přirozené očistné procesy našeho těla (my lidé jim říkáme např. chřipka nebo i to záhadné Céčko), vše doma vyležíme v klidu v posteli s přírodním bylinkovým čajem a s medem.

Proto jsem neuvěřitelně vděčný za to, že jsem měl a mám pořád tu možnost se učit chápat různé spojitosti, mnohdy neviditelné pouhým okem zákonitosti a hlavně poslání mého života.

Jsem rád, že už se umím do lidí více vcítit.

A že jim daleko více rozumím a pomáhám, než jsem jim mnohdy (nevědomě) ubližoval v průběhu mojí téměř tři dekády trvající podnikatelské kariéry.

Jsem rád, že už také nedělám tolik ukvapených rozhodnutí a že už daleko více lidem naslouchám, než jenom mluvím.

A i proto vím velmi dobře a to nejenom z mojí životní cesty Průvodce, že některá životní rozhodnutí se dopravdy nedají vrátit.

Mysleme na to prosím.

Každý jeden Boží den.

Děkuji .


Pavel Vojtek

Průvodce, Mentor a Holistic Cancer Survivor