[Z mého Blogu o životě] Seminář Bruce Liptona aneb Proč jsme všichni sloni?

07.08.2022

Včera jsem byl na mimořádném semináři skvělého člověka, vědce, spisovatele a zakladatele nového vědního oboru, kterým je EPIGENETIKA.

A tím skvělým člověkem je můj oblíbený Dr. Bruce Lipton.

Moudrý vědec a empatický člověk s velkým srdcem, který stál na cestě mého spontánního uzdravení z rakoviny.

Mimo jiné mě na jeho semináři zaujal jeden "Příběh o slonovi".

V Indii totiž "krotitelé" slonů od mladí uvazují malým slůňatům provaz se smyčkou k noze a stromu, tak aby je v budoucnu donutili k poslušnosti. A tak si milá slůňata naprogramují do podvědomé mysli, že pokud mají na noze smyčku od provazu nemůžou se hýbat.

A musí stát a poslouchat.

A světe div se, tento podvědomý "trik" jim zůstane do dospělosti (viz obrázek) a pak i do stáří.

Základní otázka zní - "Nejsme náhodou my všichni sloni"?

Indoktrinováni zdravotním systémem a farmaceutickým průmyslem "k poslušnosti" zapomínajíc, že zdraví máme všichni jenom a jenom ve svých rukou? 

A tak uvěříc zvrhlému světu, kde vládnou symptomy a ne příčiny nemocí se poslušně podvolíme různým nesmyslným teoriím o různých (ne)bezpečných nemocech.

A pak do sebe ládujeme hlava nehlava nebezpečné chemikálie (léky) a podstupujeme různé našemu zdraví neprospívající terapie (např. chemoterapie atd.).

Možná je na čase se probudit, milí Přátelé.

A začít zdravě žít a hlavně si uvědomit tu dalekosáhlou a promyšlenou manipulaci s námi všemi. Tak jak o tom mluví moudrý a skvělý člověk Bruce Lipton.

Zhoubný a marnotratný "Systém" se totiž odhalil ve své celé nahotě.

Tak toho využijme.

Nikdy totiž nevíme kolik času nám každému zbývá. 

Děkuji Bruci, Pavel 💙 


Poslechněte si epizodu č.9 mého podcastu, která je nejenom o Bruce Liptonovi, ale i o 5 autorech, kteří mi pomohli na cestě uzdravení z rakoviny