[Vitamíny a doplňky stravy] Tvrdá pravda o tzv. suplementaci, syntetických vitamínech a doplňcích stravy

27.03.2024

Tak schválně věděli jste to️?

Lidé hlásající pravdu o zdraví vč. těch z tzv. alternativní komunity se na internetu a na různých fórech vrtí kolem věcí jako je:

- toxicita a škodlivost vakcín -

- toxicita a vedlejší účinky léků -

- toxicita jídla a vody

- toxicita různých přísad (éček) -

 atd.

A přitom si ani nevšimnou, že před nima pobíhá největší trojský kůň, jakého si kdy mohli jen představit.

A tím jsou tzv. doplňky stravy a syntetické (umělé) vitamíny.

Neuvědomují si a nebo to ví (to je ta horší varianta), že výrobky které prodávají a konzumují je každodenně milióny lidí nejsou ve většině případů vůbec přírodního původu , ale jsou to jen toxické deriváty nebezpečných chemikálií.

Dovolím si odhadnout, že je to v 90% případů tzv. suplementů na trhu.

Vím, že se pravděpodobně po tomto článku zvedne na některých sociálních sítích vlna nevole a přiznám se, že mi to ani tak moc nevadí.

Jsem na to zvyklý.

Jen už po těch všech půtkách za mé názory na téma zdraví, léčení vs. uzdravení, nemám sílu to na socialních sítích vysvětlovat.

Kdo chce si vše stejně najde a tuto "vitamínovou" kulišárnu odhalí a podle toho se i zařídí. Pochopí totiž, že doplňky stravy ( vitamíny) jsou jen převlečené léky pro ty, co nemají rádi farmaceutický průmysl (Big Pharma).

A kdo ty vitamíny a doplňky stravy vyrábí?

Zaklad problému se zaměřením, kdo tyto "vitamíny" vyrábí jsem popsal v mém předchozím článku o syntetických vitamínech a doplňcích stravy.

Více info i s odkazy na spousty tzv. vitamínů (D, C, B, A, Omega-3, …) či doplňků stravy a jejich opravdového složení, v několika příkladech najdete níže:

A dvě chuťovky nakonec.

Pro ty z Vás, co tomu kolosálnímu švindlu pořád nevěří (tak jako jsem nevěřil i já):


Pro mnohé šokující informace, vč. jejich opravdového složení a jak se tyto "chemické dobroty" vyrábí najdete také v mém novém článku na svobodné autorské platformě Moje cesta na Substack.

Čtěte a připravte si na stůl skleničku vína nebo panáka.

Bude to jízda.


Pavel Vojtek
Health Evangelist
Holistic Cancer Survivor & Thriver