[Podcast Ep.#71] Příčiny úmrtí v Covidové pandemii. Na co zbytečně umírali lidé v tzv. pandemii Covid-19, pokud žádné viry a virová onemocnění neexistují?

12.10.2023

Vítejte v epizodě č.71, která bude pojednávat o hlavních příčinách úmrtí v dobách tzv. Covidové pandemie. 

Tato nesmlouvavě upřímná epizoda je odpovědí mým posluchačům, čtenářům mého blogu Moje cesta, ale i mým kamarádům a známým na otázku hlavních příčin úmrtí v době pandemie C-19.

Retrospektivně a hlavně sugestivně vše dokresluje popisem jednotlivých příčin úmrtí na tzv. C-19 chronologicky, postupně v inkriminovaných letech 2020-2022. 

Tato 35 min. dlouhá epizoda nám odpovídá na spoustu otázek vč. té otázky hlavní, kterou mi spousta lidí pokládá: 

Pavle, tak na co tedy Ti lidé umírali v době tzv. Covidové pandemie, když podle Tebe neexistují žádné viry a ani virová onemocnění? 

Poslechněte si tuto epizodu v klidu a vše se dozvíte.  

Vězte však, že je dle mých osobních zkušeností posledních let určena max. 10% naší populace a možná i méně. Těm vědomým a uvědomělým z nás, kteří si vůbec něco takového jako že - "Viry neexistují" dokáží ve své uvolněné Mysli vůbec představit. 

Sami uvidíte, jestli také patříte do tohoto malého kvadrantu nás všech, kteří žijeme většinou život bez nemocí, prosti jakýchkoliv "pohádkových příběhů" o nebezpečných, smrtelných či tzv. nevyléčitelných nemocech. 

Cílem této epizody je také v neposlední řadě poukázat na spoustu kauzální a příčinných souvislostí, které postupně "vylízají" na světlo světa.

Těmito jsou různé věděcké studie a rozhovory z vědci a různými analytiky celého světa, kteří plně ale současně bez zbytešných emocí odhalují podstatu té umně připravené a orchestrované Covidové pandemie. 

Spíše tedy pečlivě připravené Plandemie. 

Ale o tom se dozvíte více v jedné z nejvýbušnějších epizod podcastu Moje cesta, která je právě o příčinách úmrtí (nejenom) našich blízkým, v minulých letech tzv. pandemie C-19.

 Poslechněte si tuto pro mnohé z Vás klíčovou pro naše zdraví důležitou epizodu č.70 v klidu a v pohodě. 

Ať Vám slouží k Vašemu poznání a uvědomění. 

Pavel Vojtek 

Holistic Cancer Survivor Mentor, Průvodce, Podcaster a nezávislý Blogger


Podívejte se na tuto epizodu ve formě video podcastu na YT kanále Moje cesta