[Podcast Ep.#43] O davové psychóze, opičích neštovicích, strachu z různých nemocí a jejich vlivu na naše tělesné a duševní zdraví

03.06.2022

Vítejte v epizodě č.43, která pojednává o aktuálním tématu opičích neštovic a indukované davové psychózy prosycené právě strachem z různých nemocí. 

Dozvíte se v ní nejenom můj názor na aktuální dění kolem (dle mého připravované) pandemie opičích neštovic, ale třeba i můj názor na nemoci jako takové, Cov!d-19 nevyjímaje.  

Dotknu se taky všude přítomné cenzury a nového informačního webu www.Vecikveci.cz, kde najdete spoustu zajímavých informací.

Najdete na něm zajímavé články a taky všechny mé příspěvky týkajících se více života kolem nás.

V této pro někoho kontroverzní epizodě č.43 vzpomenu např. i krátký příběh mého syna v jeho škole, kde probírali téma "Co je to zodpovědnost" a přístup dětí např. k různým druhům nemocí. 

Pokud čekáte epizodu, která bude akcentovat a souhlasit s neustále dokola omílaným narativem světa kolem nás, prosyceného neviditelnými viry, který vidíte a slyšíte z mainstreamových médií, je lepší tuto epizodu č.43 vynechat.  Pokud však očekáváte informace "z druhé" alternativní strany, je tato epizoda právě pro Vás. 

Vy co se rozhodnete si ji poslechnout, si ji užijte v klidu a v pohodě! 

Hodně zdraví na těle i na Duši přeje

Pavel Vojtek 

Průvodce a hostitel video podcastu Moje cesta® 


Podívejte se na tuto epizodu ve formě video podcastu na Youtubu kanále Moje cesta