[Podcast Ep.#42] O svobodě nejenom slova, o cenzuře, tzv. Shadow Banningu a novém informačním webu VĚCI K VĚCI

26.05.2022

Vítejte v epizodě č.42, která je o svobodě nejenom slova, cenzuře, tzv. Shadow Banningu a novém informačním webu VĚCI K VĚCI.

Tato zajímavými informacemi nabitá epizoda je silně inspirována událostmi posledních týdnů plných různých válek, divných nemocí a pandemií. 

Se společným jmenovatelem, kterým je stále větší cenzura a tzv. Shadow Banning mých příspěvků na některých klasických sociálních sítích. 

Zamýšlím se v ní nad opravdovou svobodou a její velmi důležitou frakcí, kterou je svoboda slova. 

Co pro ni můžeme nebo spíše bychom měli každý z nás udělat.  

Vysvětluji v ní taky podstatu skryté cenzury (tzv. Shadow Baningu), který spousta z nás včetně mě zakoušíme každý den na mainstreamových sociálních sítí (Lnkd, Fakebook, ...), video přehrávačích a web vyhledávačích jako je G*ogle atd. 

A jako překvapení na konci mému srdci velmi blízký úryvek s knihy Jana Masaryka, kterou v originále předčítá právě Jan Werich (nejenom) svobodě, ale i o tom, jak by se měli k sobě národy chovat, o vzdělání .

A o zotročování malých národů těmi velkými. 

Poslechněte si s otevřeným srdcem tuto epizodu prosycenou zajímavými informacemi a mými vhledy, inspirovanou věcmi, které se mi udály v poslední době.

Užijte si tuto "vlasteneckou" epizodu v klidu a v pohodě! 

Pavel Vojtek 

Hostitel podcastu Moje cesta  


[UPOZORNĚNÍ] Na konci této epizody naleznete zajímavý "bonus", s dovolením Jana Wericha mnou namluvený útržek z pořadu Škutiny, z roku 1968 - O svobodě, myšlení, vzdělání T.G.Masarykovi a otrocích.... Shlédněte epizodu č.42 na Youtube kanále Moje cesta a nezapomeňte se přihlásit k odběru


Aktuální informace nejenom z oblasti zdraví, uzdravení ale hlavně života kolem nás najdete na novém informačním webu VĚCI K VĚCI