Free emailová verze online kurzu MOJE CESTA KE ZDRAVÍ® 

17.01.2021

Užijte si 8-denní online kurz MOJE CESTA KE ZDRAVÍ® v jeho emailové verzi zdarma!

Byla Vám sdělena diagnóza rakovina nebo jiná tzv. nevyléčitelná nemoc? Nebo se jen necítíte ve svém ne úplně spokojeném, nezdravém, nešťastném a ne úplně naplněném životě?

Pokud jste si odpověděli na některou z těchto otázek ANO, je právě tento online kurz MOJE CESTA KE ZDRAVÍ® právě pro Vás.

Tento unikátní online kurz MOJE CESTA KE ZDRAVÍ® je postavený výhradně na osobních zkušenostech autora tohoto kurzu z jeho cesty spontánního uzdravení z navrátivší se rakoviny v její terminální fázi.

Je postavený s jediným cílem a to je pomáhat lidem na jejich složitých životních křižovatkách.

Tímto na našem trhu ojedinělým kurzem získáváte neocenitelného pomocníka na Vaší cestě k Vašemu trvalému zdraví.

I právě proto jsem jej po nekonečných hodinách našich společných sezení a desítkách společných telefonátů pro Vás připravil.

Vše zpracováno v jednoduchém, intuitivním a interaktivním online prostředí.

Vše pouze prostřednictvím Vašeho emailu.

Jsem přesvědčený, že Vás posune na Vaši cestě ke zdraví opět o krok vpřed!

Těším se na setkání s Vámi!

Pavel Vojtek | Auto online kurzu MOJE CESTA KE ZDRAVÍ®


Základní informace pro registraci do online kurzu Moje cesta ke zdraví®: Po kliknutí na link výše se prosím zaregistrujte (email + heslo) a potvrďte Vaši volbu v příchozím potvrzujícím emailu. Během několika minut Vám přijde první uvítací email online kurzu MOJE CESTA KE ZDRAVÍ® [Den 0], následovaný vždy jedním emailem v každém z následujících osmi dnů. Součástí tohoto 8-denního online kurzu v jeho emailové verzi je mimo jiné 6+ hodin edukativních videí (ve formě mp4), 7+ hodin edukativních audií (ve formě mp3) a spousty informačních eBrožur (ve formě iPDF). Přeji Vám 8-dnů plných inspirace, poznání a někdy i sebeuvědomění.