[Rozhovor] Uzdravil se sám z rakoviny a říká, že to jde. (pro podcast celostního lékaře MUDr. Martina Zuláka)

03.05.2024

Uzdravil se sám z rakoviny a říká, že to jde.

Tak zní téma rozhovoru, který jsme vedli s mladým celostním lékařem Martinem Zulákem. 

Mladých osvícených lidí je jak šafránu.

A mezi mladými lékaři s titulem z klasické alopatické medicíny už nejsou skoro vůbec.

Proto jsem byl velmi mile překvapený, když mi zavolal mladý sympatický muž s titulem MUDr., s highlightem jeho webu "Medicína s láskou" a zeptal se mě na můj příběh uzdravení z rakoviny.

Hned na začátku mi vyjevil, že jej zajímají "zázračná" uzdravení, které sbírá v epizodách svého podcastu "Trocha inspirace" a holistická celostní medicína jako taková.

Z oduševnělého telefonního rozhovoru se rychle vyklubala předběžná dohoda, že se určitě někdy potkáme osobně a natočíme spolu krátký rozhovor.

Pro inspiraci jeho pacientů, nejenom s diagnózou rakovina.

Slovo dalo slovo a tak jsme před třemi týdny setkali v Brně, v jedné sympatické kavárně nedaleko Zelňáku. Více jak hodinu jsme si vyprávěli o všem možném a pak konečně zapnuli mikrofón.

Jak to dopadlo, posuďte sami.

Věřím, že se zaměříte na obsah rozhovoru a že Vás nevyruší poněkud rušnější atmosféra toho krásného zasluněného odpoledne.

Nebo se zaposlouchejte se do ani ne 30 min. rozhovoru na Souncloud Moje cesta o nelehké cestě uzdravení z rakoviny, transformačním mimotělním zážitku a základních doporučeních na cestu uzdravení.

Nebo si poslechněte náš rozhovor na médiích MUDr. Martina Zuláka.

A pokud si myslíte, že se Vás třeba téma pevného zdraví či uzdravení z rakoviny netýká, pošlete jej prosím aspoň někomu, koho tato na první pohled zákeřná diagnóza trápí.

Můžete mu nebo jim zachránit život.

Moc děkujeme.

Pavel Vojtek | Průvodce a MentorMUDr. Martin Zulák | Celostní lékař 


Rozhovor si můžete poslechnout také na platformách MUDr. Zuláka - Trocha inspirace