[Enzym omládnutí] Zdravé střevo aneb život bez nemocí.

04.03.2023

Čas od času se objevím na různých sezeních týkajících se zdraví a zdravého životního stylu.

A také uzdravení z nemocí.

A to nejenom týkajících se uzdravení z rakoviny, ale i jiných nemocí, které trápí polovinu (ne)mocné euroatlantické civilizace.

A jak tak na jednom z nedávných sezení probíhala diskuse, objevovalo se v ní pořád dokola jméno jednoho z nejznámějších japonských gastroenterologů s více jak 40.letou praxí v Japonsku a USA a zakladatelů medicínského odvětví kolonoskopie

Dr. Hiromi Shinya

Přiznám se, že jsem o něm před tím mnoho neslyšel, ale jeho osobní příběh a cesta k pochopení zdraví a procesu uzdravení (nejenom intestinálního prostředí) mne zaujala hned od počátku.

 I proto jsem si hned "uchmatnul" jednu z jeho samizdatových knih - Enzym omládnutí . Bylo mi řečeno, že je v ní spousta zajímavých věcí, tak jsem ji hned vzal do ruky a za dva dny s chutí přečetl.

A mohu s klidným svědomím říci, 

že pokud by někdo z Vás chtěl vědět v kostce o čem je zdraví těla (nejenom střevního traktu) na 120 stranách, je právě tato útlá kniha, u mne to byla spíše brožura vydaná samizdatem, právě pro Vás.

Ve stručnosti - zdravé střevo půl zdraví.

Já bych řekl možná celé (zdraví).

Po přečtení jeho názorů na kvalitu současné stravy, způsob stravování současné mladé generace, ale i na různé léky (třeba antibiotika) či "všemocné" vakcíny se ani nedivím, že je u mnohých (nejenom) woke na "indexu".

A pokud nejste výhradně "ultramasojedi" vřele doporučuji k pročtení.

A její zavedení do života.

Anebo jenom pro rozšíření obzorů.

A to nejenom zdravotních.

Může Vám to (i) zachránit život.


Pavel Vojtek

Mentor, průvodce, nezávislý Blogger a Podcaster