Komunikace

04.07.2020

Komunikace nás lidí je možná jedna z našich nejdůležitělších každodenních činností.


Buď ji zvládáme nebo pro nás může být i někdy noční můrou.

Pro mne byla komunikace s lidmi vždy radostí a právě proto jsem hledal co nejjednodušší komunikační kanál pro komunikaci s Vámi zdraví hledajícími, kteří jste se ocitli na stejné životní křižovatce na jaké jsem byl i před lety já.

WEB DESIGN | MOJE CESTA

Hledal jsem jednoduchou formu komunikace s Vámi, pro můj Blog a pro informace, které jsem Vám chtěl sdělit a tou bylo jednoduché, čitelné a lehce upravitelné webovské rozhraní

Za 30 let podnikání jsem měl spoustu webů s různým zaměřením , se spoustou providerů. Vesměs vše bylo drahé a komunikace s poskytovateli pomalá. 

Proto jsem se rozhodl, si jako netechnický člověk zpracovat web Moje cesta sám a k tomu mi neuvěřitelně posloužila web platforma WEBNODE

Jednoduché prostředí pro tvorbu různých webů, lehce doplnitelné, intuitivní a bez nároku na jakékoliv školení. Navíc spousta použitelných obrázků a ikon. 

Rychlá podpora a cenově absolutně vyhovující.

Mohu jenom doporučit.


WEB HOSTING | SPRÁVA VAŠICH DOMÉN 


Téměř každý z nás máme máme nějaký web.

K tomu potřebujeme mít vlastní doménu či několik domén, kde ke správě domén a našich webů potřebujeme službu web hosting a službu správy našich domén.

Variant, společností a přístupů je několik.

Já osobně v oblasti svého podnikání používám historicky společnost - správce, který mi spravuje všechny mé domény (mám jich cca 100), poskytuje nám rovněž web hosting na všechny naše weby. 

To je jedna z variant pro větší objem domén a webů.

Další varianta je využít providera jako např. WEDOS

Musíte být ale připraveni, že veškerá komunikace, stejně jako i např. u web designu Moje cesta , kterou mám u společnosti WEBNODE probíhá tzv. online, většinou přes chat přes emaily. 

Pokud Vám tato komunikace vyhovuje, obě tyto společnosti mohou být pro Vás správnou volbou.

Bez upřímné komunikace se svými blízkými  nemůže dlouhodobě přežít žádný živý tvor.