[K zamyšlení] Proč západ tak hloupne?

28.05.2023

Nedalo mi po prvotním shlédnutí obrázku níže nenapsat krátký příspěvek na téma "hloupnutí" západních národů.

První chvíli po jeho zkouknutí mi to vůbec nedocvaklo.  

Pak jsem se ale začal smát až jsem se za břicho popadal.

Nedokážu si totiž představit, že by u nás v Česku nebo i u našich sousedů na Slovensku byl na papíru ve kterém je zabalena bageta nápis - "Nejezte obal".

Standartně bychom se nad tím všichni zasmáli, ale když vidím co se děje za posledních 30.let s národy tzv. vyspělého západního světa, je to na pováženou.

Vymývání mozků pomocí MS médií nabralo na neuvěřitelných obrátkách.

V jídle a pití, které konzumujeme je tolik chemie a toxinů že se někdy divím, že se lidé umí ještě vůbec podepsat. 

Každý druhý člověk konzumuje pravidelně nebo jen občasně ty "zázračné" přípravky tzv. léky, (od 18:35 min),které dělají lidi více nemocné (nejenom tělesně) než byli před tím.

Skoro pětina pracujících a studujících lidí konzumuje antidepresiva nebo jiné tlumící látky a tak se potom nemůžeme ani divit, že ta diskuse s nimi o čemkoliv smysluplném, je o tom o čem je.

A navíc po téměř tříleté masáži virem, který "svět neviděl" zakončené vakcinační hysterií látkami o jejich složení začínají mít pochybnosti i doktoři a následující roustoucí nemocností se už nemůžeme divit vůbec ničemu.

A aby toho nebylo málo, našim dětem se svolením vedení škol v rámci indoktrinačním programů vymývají mozky všelijaké nevládní organizace, které nebudu raději jmenovat tak, že si začínají všichni myslet, že si ten hladomor v Africe snad způsobili Afričani sami.

 Jde to s námi z kopce, milí Přátelé.

Debilizace a vymývaní mozků normálních lidí překročilo dle všech možných i nemožných ukazatelů únosnou mez. 

Inteligenci a rozum nahradila sympatická část mozku jedoucí nonstop na vlně všude přítomného strachu ve vražedném módu "Fight or Flight".

A lidé chodící po ulicích jak zombie s mobilem v ruce vlastně ani neví kde jsou.

A když mají hlad se zastaví v některém mňam-mňam fast-food řetězci, který např. prodává lososové bagety ve kterých ani žádný losos není. A aby si lidé v tom nevědomém pomatení smyslů neublížili, musí jim být na obal napsáno - Obal nejíst!

Tak co myslíte?

Mám(e) se smát nebo plakat? 


Pavel Vojtek

Průvodce, Mentor, Podcaster a nezávislý Blogger