Přihlášení a registrace do sekce pro členy Moje cesta® 

Některé stránky webu Moje cesta® jsou dostupné pouze registrovaným uživatelům.

Pro zobrazení jejího obsahu se prosím přihlaste, nebo si založte nový účet. O jednoduché podmínce registrace do zamčené sekce pro členy Moje cesta® získáte více info v textu a přivítacím videu níže.

Ještě nemáte účet?

Některé stránky tohoto webu jsou dostupné pouze registrovaným uživatelům, registrovaným členům Moje cesta®. Vytvořte si účet ještě dnes, splňte jedinou podmínku registrace a tou je pořízení jakékoliv e-Publikace Moje cesta® a získejte přístup do zamknuté části webu.

Přihlášení


Poslechněte si přivítací video zakladatele edukativního webu Moje cesta® k registraci a získání dalších výhod pro Vás! 


Podmínka registrace pro členy Moje cesta®

Určitě víte, že na edukativním webu Moje cesta nejsou žádné reklamy.

A většina informací je pro všechny zdraví hledající zdarma.

A to buď na webu Moje cesta, partnerském webu platformy zdraví UZDRAV.SE nebo na ostatních našich kanálech jakými jsou Youtube kanál Moje cesta®, kanál Moje cesta na aplikaci Telegram nebo v mém podcastu Moje cesta®.

Tak abychom udrželi kvalitu všech edukativních materiálů, jsme závislí na podpoře našich registrovaných členů Moje cesta® a sponzorských příspěvcích.

Proto jedinou podmínkou pro vstup do zamčené části Moje cesta®, kde jsou nejenom všechny informace, ale i speciální rozhovory či epizody podcastu Moje cesta® určené pouze pro registrované členy, je pořízení jakékoli e-Publikace v e-shopu Moje cesta.

Děkuji za Vaši registraci!

Přeji hodně pevného zdraví a těším se na setkání s Vámi!

Pavel Vojtek 

Ambasador Protokolu Moje cesta® | Autor online kurzu MOJE CESTA KE ZDRAVÍ® 


Pokud máte nějaké dotazy k registraci nebo k Vašemu uživatelskému účtu  napište mi zde!

Náš život je nádherná a inspirující cesta plná každodenních výzev, jak být lepší než jsme byli včera a zároveň prospěšnější pro celou naši komunitu.