[Nová eBrožura] Stáhněte si eBrožuru - NOVÁ MUTACE aneb jak člověk konzumní, vystrašený a poslušný o své štěstí přišel 

09.02.2021

Děsí Vám mutace různých (korona)virů? Divíte se proč vymizela normální chřipka? Hledáte v této době klid v Duši a pohodu, tolik potřebnou k řešení současné situace? 

Upřímně? Ani se Vám nedivím.

Kdo by vydržel tu nesmyslnou mediální masáž.

Velmi dobře propracovanou informační kampaň strachu předváděnou bezradnými, bezduchými loutkami, kopírujícími metodou "hokus-pokus" jeden od druhého?

Pokud by to bylo divadlo, na které si zajdeme jednou za čas pro pobavení, tak by to bylo OK.

Bohužel pro nás všechny, je to ochotnické divadlo různých bádalíků, rozumářů a jak říkával Albert Einstein "Fach-idiotů" (učený blb), zahleděných jenom sami do sebe.

Nejde jim totiž o blaho lidstva, tak jak to měli vždy na prvním místě, ve své době Sv. Václav, Karel IV. nebo T.G.Masaryk.

Oni "Ti nejchytřejší" však odtrženi od svého pravého Bytí, myslí sobecky jenom o sebe. Ve své odhalené bezradnosti, bezhlavě kopírujíc jeden od druhého, jsou ochotni (nejenom) mentálně zmrzačit stávající i budoucí generace.

Proč nejenom mentálně?

Možná to bude znít divně, ale při jednou z mých vhledů jsem viděl něco víc než neustále (do nekonečna) se rozšiřující mutaci virů, jiných bakterií a parazitů.

Ale i novou mutaci.

Myslíte mutaci čeho? Nebo spíše koho?

Snad nám to VŠEM docvakne.

Čím dřív, tím líp.


A pokud Vás toto ožehavé téma zajímá, stáhněte si eBrožuru Nová mutace. Nebo se přihlašte do sekce pro členy Moje cesta® 

Získáte tím přístup nejenom k této eBrožuře, ale i k desítkám jiných edukativních eBrožur, videí a jiných materiálů určených jenom pro členy Moje cesta®.

Přeji příjemné, nikým a ničím nerušení počtení

Pavel a Moje cesta®