[Poděkování!] Děkuji všem 5.000 unikátním návštěvníkům webu www.Mojecesta.org v měsíci březnu 2021! 

01.04.2021

Je až neuvěřitelné kam se posunula Moje cesta® a její mise za jeden jediný rok. Bez jediné reklamy, jak na našem webu, tak i v jiných mediích! 

A to vše s jediným cílem, pomáhat lidem na jejich složitých životních křižovatkách. Lidem paralyzovaných diagnózou RAKOVINA nebo jiná tzv. nevyléčitelná nemoc.

Moje cesta® vznikla s jediným cílem, který se stal mým životním posláním.

A to je pomáhat lidem. 

Jen tak, protože to tak cítím a hřeje mně to na srdci.

A taky proto, že jsem dostal (od Života nebo "Tomu" říkejte každý podle své víry a přesvědčení jinak) šanci znovu žít a vše pochopit.

Nebylo to jednoduché se vzdát všeho toho tzv. "bohatství", drahých tretek, poklepávání po ramenou a (mnohdy) prospěchářského lichocení do sítí svého ega lapených kolegů. 

Nebylo jednoduché se pro mnohé stát "bláznem", který se nějak záhadně uzdravil sám z terminálního stádia rakoviny (a ještě "jen tak" pomáhá lidem). 

Naopak jsem této mojí nové šanci, mému probuzení ze snu, ve kterém jsem většinu z posledních 25.let žil a podnikal velmi vděčný. A proto taky s velkou pokorou, i vervou (pro Ty z Vás, kteří mně znají) pomáhám všem, kteří mě o to požádají. 

Jsem tu pro ně. Protože to potřebují. 

Protože potřebují někoho kdo ví, že se na rakovinu nemusí umírat. Potřebují někoho, kdo si to zažil na svojí kůži

Proto taky tito skvělí lidé na sobě pracují a mění se svým blízkým před očima.

Všem těmto skvělým lidem a taky všem 5.000 unikátním návštěvníkům webu www.Mojecesta.org (v březnu 2021) bych chtěl od srdce poděkovat. Váš zájem beru jako velkou výzvu do našeho dalšího společného období. Období plného změn, které přichází! 

Ještě jednou moc děkuji! 


Milí čtenáři a přátelé, 

Máme tu Velikonoce, největší křesťanské svátky, kdy vstal Kristus z mrtvých a přinesl příslib nového života všem Křesťanům.

Využijme tyto svátky klidu k našemu uvědomění a probuzení k novému životu.

Životu plného soucitu, pochopení (nejenom té v mnohém nedůstojné "koronavirové taškařice") v blízkosti našich milovaných.

Obejměme se všichni a pochopme, že to nejlepší pro náš nový život máme přímo před námi. Mnohdy však tyto obrovské dary, přes nánosy marastu a starých programů nevidíme.

Velikonoce jsou obdobím očisty našeho těla, ale i velmi důležité očisty naší Duše.

Dejme se společně do ní, přinese nám to neuvěřitelné uvolnění z každodenního sevření, kterému my křesťané získáme říkáme "klid na Duši".

Pro ty z Vás, kteří jste na Očistu Duše  připraveni mám jeden bonus.

Moje neveřejné video a audio pojednávající o Očistě Duše pro všechny zdraví hledající, které je součást online kurzu MOJE CESTA KE ZDRAVÍ®.

Užijte si jej v klidu a v pokoji!Přeji příjemné prožití velikonočních svátků!

Pavel a Moje cesta®

Zaujalo Vás video či audio o Očistě Duše?

A pro ty z Vás, které by snad zajímal celý online kurz MOJE CESTA KE ZDRAVÍ®.